Ali Dürüst - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
başkan olacak adam, başkan olmak için çok geç kalan adam.

yeni bi başkana ihtiyacımız olduğunda dilerim bukez cesaret eder.

Hazırlık maçı ile ilgili fotolarda Başkan ve Dürüst'ün yan yana görüntülenmeleri özellikle dünkü imza töreni rezaletinden sonra sadece bir tesadüfmüdür acaba ?

başkan olacak adam, başkan olmak için çok geç kalan adam.

yeni bi başkana ihtiyacımız olduğunda dilerim bukez cesaret eder.

Bence cesaret edememe olayı değil. Bazıları gibi koltuk, makam sevdalısı değil. Öyle olsa Ünal Aysal'ın 'gel başkan ol, ben senin altında çalışayım' teklifini özellikle herşey güllük gülistanlık iken kabul eder başa geçerdi. Hem Ali Dürüst'ün çıkıp başkan olacağım dediği yerde karşısına rakip falan çıkmaz. Camia içindeki farklı kesimler arasında herkesin ortak olarak tuttuğu tek kişidir. Yani tek tabancadır.

Bence cesaret edememe olayı değil. Bazıları gibi koltuk, makam sevdalısı değil. Öyle olsa Ünal Aysal'ın 'gel başkan ol, ben senin altında çalışayım' teklifini özellikle herşey güllük gülistanlık iken kabul eder başa geçerdi. Hem Ali Dürüst'ün çıkıp başkan olacağım dediği yerde karşısına rakip falan çıkmaz. Camia içindeki farklı kesimler arasında herkesin ortak olarak tuttuğu tek kişidir. Yani tek tabancadır.

bilmiyorum tabi işin asıl sebebini sadece yöneticilik yaptığı insanlar dan zaman içinde sürekli cesaret edemiyor diye duydum,okudum ayağına fırsat geldikçede bunu kanıtladı maalesef.

evet şimdilik kimsenin ses çkaramayacağı,uzlaşabileceği tek isim. ama bu camia,bu taraftar ne ses çıkarılmıycak isimleri alaşağı etti, ne isimleri harcadı. belkide cesaret edemiyor denilmesinin asıl sebebide budur.

başarıda altını oyuyorlar başarısızlıkta canını okuyorlar zor iş.

Herkes kendince bir çare üretmiş ve en önemlisi de es gecilmiş. Biran evel geri dön Ali başkan. Eminim değerini anlamıştır bazı yeni yetmeler.

Bu adamı göndermek sezonun kırılma noktasıyıdı.Anadolu insanı Fatih Terim ile batıdan da daha batılı Ünal Aysal arasında iletişimi sağlıyordu.Ve bu sentez bizi iki sene başarıya götürdü.

İki batılı ile olmuyor.Malesef tarihimizden ders alamadık.Ünal Aysal abarttığımız kadar da zeki bir insan değilmiş.

Basın acıklama yaptıgı zaman kımseyı tatmın etmeyen adam. Usta bır yonetıcı unal aysaldan farkıda futboldan anlaması.

Üst Alt