Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak"

Burak Elmas galiba, Faruk Süren'in damadı.
Eğer Burak Elmas adaysa Terim'i de getirir. Mustafa Cengiz'in adaylıktan çekilip Elmas'ı desteklemesi lazım. Oylar bolunmemeli.

Son düzenleme:
Yaw ne Tursunu adam kulübü mahvediyor onu alt edecek birisi lazım Mustafa Cengiz taraftara oynayan ama yönetim kurulundan geçemeyecek bir herife benziyor,Şimdiki adaylar arasından Tursun seçilir güçlü bir aday şart

Guclu bir aday yok işte, çıkmıyor..

Gecmiş donemlerde de yazmıştım, gonlumden gecen aday Haluk Ulusoy.. Ama adam ortaya çıkmıyor, kaçıyor..

H. Ulusoy olmuyorsa Dursun guclu bir yonetimle devam etsin..

Guclu bir aday yok işte, çıkmıyor..

Gecmiş donemlerde de yazmıştım, gonlumden gecen aday Haluk Ulusoy.. Ama adam ortaya çıkmıyor, kaçıyor..

H. Ulusoy olmuyorsa Dursun guclu bir yonetimle devam etsin..

1330757.gif

Fatih Altaylı, Faruk Süren, Ali Dürüst ve Galatasaray kulübünden birkaç önemli isim, Nişantaşı Beymen Brasserie'de bir araya geldi. (Futbol Arena)

Bir alakası olabilir mi acaba ?

Burak Elmas enteresan bir isim. 96-00 yıllarında yöneticilik yapmışlığı vardır ve Galatasaray tarihinin en başarılı başkanının damadıdır. Yani Burak Elmas'ın Başkan olması demek efsane başkan Faruk Süren'in başkan danışmanı olması demek. Olaya böyle bakmak lazım. Bir de tabi Burak Elmas eli yüzü düzgün bir adam. Galatasaray'ın başkanlık makamına yakışabilir. En azından başkanımız sıfatı ile televizyonda konuşurken görünce midemiz bulanmaz diye düşünüyorum.

Aslında Faruk Süren faktörü olmasa nötr kalacağım bir isim olur lakin Faruk Süren'in gizli başkan olması fikri hoşuma gitti. Vizyoner isimlerden oluşan güçlü bir yönetim ile neden olmasın diyorum.

Üst Alt