Ali Koç: "Haftaya oynayacağımız derbinin dönüm noktası olacağına inanıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Haftaya oynayacağımız derbinin dönüm noktası olacağına inanıyorum"

5a803c877152d81540558cf2.jpg

Ali Koç: "Kötü günlerin çoğu geride kaldı. Başarımızı istemeyen kitle var. Futbol kötü gidince bağışıklık zayıflıyor, virüsler çıkıyor. Başarılı olacak mıyız bunu zaman gösterecek. Şeffaf olmaya çalışıyoruz. Kapalı kapılar ardında, medya mensuplarıyla buluşup bilgi vermiyoruz."

Ali Koç: "Kötü günlerin çoğu geride kaldı. Başarımızı istemeyen kitle var. Futbol kötü gidince bağışıklık zayıflıyor, virüsler çıkıyor. Başarılı olacak mıyız bunu zaman gösterecek. Şeffaf olmaya çalışıyoruz. Kapalı kapılar ardında, medya mensuplarıyla buluşup bilgi vermiyoruz."

Koç: "Bilgi sızdırma olayı, son derece enteresan. Bu kadar olağandışı olan bir olayı, çok normalmiş gibi kamuoyuna yansıtmak... Yanlış karar aldığımızı gösterecek şekilde manipülatif haberler yapmak bu sektörün ne kadar yozlaştığının en güzel örneği."

Koç: "Biz sadece Fenerbahçe'yi değil, bu düzeni de değiştirmeye meydan okuyoruz. Türk futbolu bu zihniyetle ve bu anlayışla hak ettiği yere hiçbir zaman gelemeyecektir."

Koç: "28 Haziran'dan itibaren, sadece maç verileri değil, tüm antrenman verileri de 176 mesajla dışarıya yollanmıştır. Bunun neresi olağan, neresi normal? Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki doğru söyleyen ispat etmeye çalışıyor."

Koç: "Hocalardan görüşme talebi geleceği ifade edildi. Bunu önce basına söyleyip, sonra bize söylediler. Nasıl hareket ettiklerini anlamanız için söylüyorum. 2 saatlik bir görüşme gerçekleştirdik."

Koç: "Çok şeyler söylediler, çok şey anlattılar. 'Çok şey söylüyorsunuz, anlatıyorsunuz ama hiçbir şey söylemiyorsunuz' dedim. Arkadaşlar, hatalarını kabul ettiler, pişman olduklarını ve istenilen bir basın açıklamasını yapacaklarını ifade ettiler."

Koç: "Kaleci antrenörümüzün oğlu, okulda kötü bir durum yaşamış, eğer dediği doğruysa. Halı konusu da dahil hiçbir şey inkar edilmedi. Bilgi sızdırma konusunda, bilgi sızdıran arkadaşa, 'Rakibe bilgiler gittiyse ne olacak' dedim, 'Bunu düşünmemiştim' dedi."

Koç: "Yaptığınızdan pişmansanız, açıklama hazırlayın ve bize gönderin, aileniz de sıkıntıya girmesin paranızı ödeyelim, yediğiniz şeyden dolayı sıkıntı yaşamayın, biz de konuyu kapatalım dedik."

Koç: "Bunlar yine dayanamıyorlar ve konuştuğumuz şeyler basında çıkıyor. Biz de 'Arkadaşlar bu iş bitmiştir, siz kendi yolunuza, biz kendi yolumuza' dedik. Şu an mesajla özür diliyorlar, çocuğunun resmini yolluyor ama bu kabul edilebilir bir olay değildir."

Koç: "Yok efendim yöneticiler kavga etmişler, yeni yönetim kurulu kurmalıymışım... Bunlar uçuklar işte. Bağışıklık sistemi zayıfladığında ortaya çıkan virüsler bunlar. Kuşku verici haberler yapıp, gazetecilik yaptığını düşünen küçük insanlar."

Koç: "İçiniz rahat olsun, yönetim içinde hiçbir sorun yoktur. Herkes ailesinden ve işlerinden feragat edip, Fenerbahçe'ye hizmet etmeye çalışmaktadır."

Koç: "Gelelim 1959'dan önceki şampiyonluklarımıza... Bu zaman alacaktır ve yönetimler üstünde bir konudur. Biz ilk adımları attık. Kim görevdeyse bu işi sürdürmelidir."

Koç: "Bizzat TFF tarafından 1924'ten itibaren resmi olarak oynatılan Türkiye şampiyonaları ve bugün liglere ismi verilen efsanelerin aldığı şampiyonluklar göz ardı edilemez. Fenerbahçe'nin şampiyonluk sayısı fazla olmasaydı belki de bu konu daha önce sonuçlanacaktı."

Koç: "3 Temmuz'un kumpas olduğu herkes tarafından görüldü. Fenerbahçe Spor Kulübü, dimdik ayakta durdu. Sadece Fenerbahçe bu yapıya karşı dimdik durdu. Birçok insanın ve kurumun hayatları karardı. Birçoğunun telafisi mümkün değil. Artık bu camianın hakkını verin."

Koç: "Basketbolun açığı, futboldan daha fazla. Doğuş'un katkısına rağmen bu böyleydi ve bu sene o da yok. Fenerbahçe'nin çok büyük bir spor kulübü olduğunun bilicinde olarak kısıtlamaya gitmedik. Parayı nasıl bulacağız bilmiyorum ama bir şekilde bulacağız."

Koç: "Bütün sektörlere bakın, en çok para kazanıp, en az mesai harcayan mesleklerin başında futbolculuk gelir. İnşallah oyuncularımıza Fenerbahçe'de oynadıklarının bilincini aşılayabiliriz. Onların da sorumluluklarının bilincinde olması lazım."

Koç: "Haftaya oynayacağımız derbinin dönüm noktası olacağına inanıyorum."

Buda az şerefsiz değil ha.

Kumpas yapıldığını göremedim...
Hadi kumpas ile olmuş. Len düdük. Şike yapmışsın işte. Allahsiz köpek kumpas numarasının arkasına sığınarak şikeyi savunuyor bu ve bunun gibiler sonra Atatürkün kulübüyüz diyorlar.

Tam şerefsiz yapıları mevcut bunların. Öyle böyle değil vallahi.

Şampiyonluk sayısı komedisine girmiyorum bile. Eziklik dersi bu sadece

Bu mantıkla hiçbir noktaya çıkamıyorsunuz başkan!

Galatasaray galibiyeti teorikte sadece 3 puan getiriyor! Bir de aşırı derecede aldığınız haz! Ama o aldığınız haz sizi uyuşturuyor ve batmaya devam ediyorsunuz farkında değilsiniz!

içeriği pek okuyamaıdm ama başlığa göre bizim içinde öyle. kötü oynuyoruz kötü mücadele ediyoruz. derbi ile birlikte neyin ne olacağı iyice belli olur. 2011 2012 de ilk derbi sezona ışık olmuştu o maçla birlikte oynadığımız futbolun üstüne koyarak gitmeye başlamıştık 11imiz hemen hemene son halini almıştı

Buda az şerefsiz değil ha.

Kumpas yapıldığını göremedim...
Hadi kumpas ile olmuş. Len düdük. Şike yapmışsın işte. Allahsiz köpek kumpas numarasının arkasına sığınarak şikeyi savunuyor bu ve bunun gibiler sonra Atatürkün kulübüyüz diyorlar.

Tam şerefsiz yapıları mevcut bunların. Öyle böyle değil vallahi.

Şampiyonluk sayısı komedisine girmiyorum bile. Eziklik dersi bu sadece
28 mevzusunun hiç bi hukuki dayanağı olmadığı için mahkemeye başvuramıyorlar anca böyle dile getiriyo, site guncelliyolar.adimlari da bu...bi de zaman alır ve bizden sonraki yönetimde bu konuda çalışsın bilmem ne demiş yani sürekli gündeme getirsin demiş.deli saçması olduğunu o da biliyor da maksat fenerlilerin kafa bulansin

İsmi değişiyor lakin cinsi değişmiyor bu Fener başkanlarının, Aziz Yıldırım'da böyle diye diye 20 sene güttü. Buda bir 10 sene güder. Siz hayatınızın maçlarını Galatasaray olarak görürken Beşiktaş bile bir bakmışsınız sizi geçecek.

Mesaj veriyor kurullara adi herif.

O maça full konsantrasyon ile çıkıp, sahayı onlar için cehenneme çevirmeliyiz.

"Gelelim 1959'dan önceki şampiyonluklarımıza... Bu zaman alacaktır ve yönetimler üstünde bir konudur. Biz ilk adımları attık. Kim görevdeyse bu işi sürdürmelidir."

"3 Temmuz'un kumpas olduğu herkes tarafından görüldü. Fenerbahçe Spor Kulübü, dimdik ayakta durdu. Sadece Fenerbahçe bu yapıya karşı dimdik durdu. Birçok insanın ve kurumun hayatları karardı. Birçoğunun telafisi mümkün değil. Artık bu camianın hakkını verin."

Bunlar ne kadar ezik bir camia hiç mi utanmıyorlar bu açıklamaları yaparken

Eşeğe altın semer vursalar, eşek yine eşektir. Şu atasözü Fenerbahçe için düşünülmüş sanırım. Değişen bir şey yok çünkü, aynı hatalı sportif hamleler, kamuoyuna yapılan açıklamaların aksine davranışlar, şike gibi yüz kızartıcı bir suçu hala daha başka konular üzerinden aklama çabaları ve düşünce yapısı olarak yine ezeli rakibe karşı alınacak bir galibiyete yüklenen aşırı anlamlar.

Üst Alt