Haber - Ali Koç: "Herkes hükümeti desteklemek zorunda değildir. Her maç stadı, sahayı mı kapatacaksınız?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç: "Herkes hükümeti desteklemek zorunda değildir. Her maç stadı, sahayı mı kapatacaksınız?"

Güçlü başkan pozu kesiyor yav derdi o yoksa herşeyi birbirine sokmazdı böyle. Ne alaka bizim maçlarla sizin seyircinizin stada alınmaması

Az daha hak verme gafletine düşüyordum, araya Sivas maçını falan sıkıştırmış yine.Senden de fenerden de bi halt olmaz devam edin böyle

Ali Koç "Kafa kafaya giden ligde....."

?
FoDFBrDaYAALmnr

Eğer sene sonu şampiyon Galatasaray olursa senaryo belli

Olası fb açıklamaları

Hükümet değişmez = zaten Hükümet fb nin olmasını istemiyordu.

Hükümet değişir = Hükümet değişene kadar Galatasaray çok kollandı suni puan farkı yaratıldı vb. O saatten sonra geri dönmek kolay değildi

Bir siyasetçiyi törenle divan kurulu üyesi yapinca posterini asınca siyaset olmuyor mu? Bir siyasetcinin adı yillarda stadınizda isim olarak kullanılınca siyaset olmuyor mu?
Orgeneraller fener stadında cirit atıyordu, asker kaçağı bir adamla beraber maç seyrettiler.
Bu dönemde askeriyenin gücü simdiki ile kıyas yapilmaz her siyasetçi korkardi

5 tane doğru söylüyorsa araya 5 tane de yanlış karıştırıp algı kasmaya çalışıyor. Çık tertemiz hakkını ara hepimiz destekleriz. Bu herkes Fener'e karşı algısını da kimse yemiyor. Olan olumsuzluk herkes için geçerli.

Bir,iki paragraftan sonra okumayı bıraktım..

Sen hala utanmadan kameralar karşısına çıkıp konuşabiliyorsun..
Senin bu başarısızlık karşısında tek yapman gereken istifa edip defolup gitmendi.
Ama ben bir Galatasaray taraftarı olarak kalmanı isterim oda ayrı bir konu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Her söylediğinin ardından zıt hareket ederek bir önceki cümlesini öldürmüş biri.

Misal, Cumhurbaşkanımız diye başlamış, sonra helal etmiyorum diye gönderme yapmış.

Biz salak değiliz Ali. Neyse ya...

Üst Alt