Ali Koç: "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık" - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"

Cevap: Ali Koç: "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"

aykutTyildirim Aykut Yıldırım

Aykut Kocaman daha once defalarca memnuniyetini dile getirdigi oyuncu grubunun aldigi kararla gurur duydugunu oyunculariyla paylasti..

3 dakika önce

»

Bu konuda hem fikir olan oyuncular konuyu gorusmek uzere Aykut Kocaman ve ekibini Samandira'ya davet etti ve fikirlerini paylastilar..

Ve yasanan surecin federasyon ve hukuki boyutunu konusmak icin yoneticilerin de sohbete dahil olmasi istendi ve yoneticiler tesislere geldi

Takimin onde gelen isimleri aldiklari karari yoneticiler ile paylasti.. Ali Koc ve Ali Yildirim dusuncelerini oyuncularla paylasti...

TFF'nin ani karariyla maddi bir sikinti icine girdiklerini belirten Ali Koc onumuzdeki donemde maddi olarak skinti yasayacaklarini soyledi..

chemedya Ahmet Ercanlar

_ertemsener tarafından

Dupont, Bosman davasının ve Mourinho'nun avukatı. Artık Fenerbahçe'nin avukatı olacak. İlk sözü CL'yi oynatmam bu sene...

bunlar akıllanmaz valla billa bu yaşıma geldim yok görmedim böyle bir bünye

Çok merak ettim.Ertem adamın sülalesini de saydı mı? Şu kadar kardeşi var babası şu,annesi şu meslekten diyerek.

Takimin onde gelen isimleri aldiklari karari yoneticiler ile paylasti.. Ali Koc ve Ali Yildirim dusuncelerini oyuncularla paylasti...

TFF'nin ani karariyla maddi bir sikinti icine girdiklerini belirten Ali Koc onumuzdeki donemde maddi olarak skinti yasayacaklarini soyledi..

ali koç para çok, çocukları neden mamasız bırakıyor ! Çok seviyor ya ŞB yi akıtsın eurocukları. Ali koç abisi ve babasından izinsiz mavi kart bile alamaz kendine

Hayırlı olsun güzel düşünce lakin Bank asya liginde ki takımlara da bir danışmak gerekli babanızın ligi değil orası.

yalnız kimse şu açıdan bakmıyor ama TFF kendini öyle bir duruma soktuki içinden nasıl çıkacaklarını merak ediyorum

feneri cl den elemine eden UEFA değil TFF

yani fenerin gitmeme kararını TFF verdi ama daha öncedende bekleme kararı almıştı

feneri cl ye göndermemesi fenerin şike yaptığını kabul etmek demeketir

fener şike yaptığı kararı bekleme kararını yok hükmüne sokmuştur

dolayısı ile TFF toplanıp feneri küme düşürmek yada tazminat vermek durumundadır

eğer fener suçlu ise cezasını vermek zorunda

değilse tazminat vermek zorunda

artık iddianameyi bekleyeceğiz deme lüksleri yok zira feneri göndermeme kararı aldılar

bu kararı UEFA tehditle bile aldırmış olsa kararın alan TFF olduğu gerçeği değişmiyor

kısaca MAA seçildiğinden beri ülke futbolunu o kadar kötü yönetti ki en az 4 5 yıl bu kaos ortamı düzelmez

açıklamalarını gülerek okudum.

Sizlere o kadar söyledik bağırdık çağırdık dinleyin bizleri dedik. Sizler anlamadınız. Sizler kendi bildiğinizi okudunuz. Sizler hep beraber birlik oldunuz. Sonra haktan adaletten yana olana salladınız her biriniz birer birer. Kimsenin haddi değildi bu ama sustuk cevap vermedik. Her yeri geldiğinde her zamanı geldiğinde gerekli açıklamayı yaptık. Önerilerimizi sunduk.

Ateşi söndürelim dedik yanaşmadınız. Üstüne tehdit ettiniz. Bir de üzerine benzin dökünce istediğinizi elde ettiniz.

Sonra zamana yayılamaz dedik allem ettiniz kallem ettiniz. Sonra çıkıp birileri destekçiniz yardakçınız oldu. Bak bizler kalabalığız imajı verdiniz.

Ateş sönmedi zamanada yayılacak gibi değildi. Çok geçmeden doğru yolu buldunuz. Zaman istediniz gerekli başvurularda bulundunuz tebrik ettik kutladık arkanızdayız dedik. Arkanızda olan bir biz vardık tek başımıza kalmıştık. Mücadelede yalnız kalmamanız için elimizden gelen desteği verdik.

Taksime gittik, Uefa yı yokladık medyaya takipçisiyiz dedik gözdağı verdik. Fenerin yürüyüşüne karşılık destek yürüyüşü misillemesi yapalım dedik kulübümüz o kadar sağduyulu ki ortalığı ateşe vermek istemedi. Rica ettiler kabul ettik.

Zaman bitti kararın yani adaletin tecelli etmesini beklediğimiz anlar sizler yanlış kozu oynadınız. Yanlış safları seçtiniz. Sizler ateşe körükle gittiniz.

Yine büyük tepki vermedik. Ateşe karşılık ateşle cevap vermedik. Anlatmaya çalıştık. Anlamanızı bekledik. Çabaladık... Ama siz yine ağız birliği yaptınız. Büyük dayanışma içersine girdiniz.

Kupa iade şovları yaptınız. Kanunlar ağır dediniz. Bir kere affedilsin dediniz. Kimsede yok ki bu kadar sonuç dediniz. Sadri başkana Şenol hocaya hak etmedikleri cezaları verdiniz. Bursaya sus payı verdiniz. Lig tv ile el birliği verdiniz. Çıkarlarına ortak çıkarcılarla işbirliği içine girdiniz. Tehdit ettiniz. Türkiye için en büyük tarihi yazmış olan kulübe tarihe hesap vereceksiniz dediniz. Kapıyı gösterdiniz kupanızı alırız dediniz çamur atmaya kalkıştınız.

Yine de göz yumduk. Tepki koymadık. Parmağımızı kendimiz keselim yoksa gelirler kolumuzu keserler dedik dikkate almadınız. Bunlar hain dediniz.

Peki soruyorum çok sevgili federasyonumuz kulüplerimiz medyamız,

Sizler bugüne kadar bu ülkede gördüğümüz ülkemiz futbolunu harabeye getirmiş rezil etmiş küle çevirmiş kahpelerin kaphesi değilsinizde hainlerin haini değilsinizde nesiniz?

Futbolu katlettiniz. Çıkıp parmağımızı kesseydiniz bugün kol kaybedilmeyecekti.

Fıs fıs faik olmadı şimdi şimdide dupondlardan medet umuyorlar :asd: aslında çok zor durumdalar sinek b.kundan medet umsalar çok görmem :eek:

chemedya Ahmet Ercanlar

_ertemsener tarafından

Dupont, Bosman davasının ve Mourinho'nun avukatı. Artık Fenerbahçe'nin avukatı olacak. İlk sözü CL'yi oynatmam bu sene...

bunlar akıllanmaz valla billa bu yaşıma geldim yok görmedim böyle bir bünye

Ertem Şener 'e şizofren teşhisi konması lazım Türk doktorları uyuyor mu?

İşten kovulan gururlu adam ayağı yapıyorlar "sen kovmadın,ben istifa ettim" ama yemezler KOÇ'um :)

Üst Alt