Ali Koç'tan Alanya Maçı Sonrası Skandal Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç'tan Alanya Maçı Sonrası Skandal Açıklamalar

yeter boş yaptın yaa biz geçen sene bildiriler yayınlarken, protestolar yapıp cezalar alırken ligde kalmaya çalışıp gene kendini acındırıyodun. aklını

CarefulPossibleKingfisher-size_restricted.gif

Bu Ali kerhane gülü gibi bi susmadı gitti, ne zaman sosyal medyada dolaşsam Ali birilerine sataşıyor. Sus artık Ali, selamsız çingenesi gibisin aynı.

Bunca yıldır ligi takip eder bir çok şampiyonluklar görmüşümdür bizde veya rakiplerde, her sezon tartışmalar konuşmalar kavgalar vs vs yaşanmıştır ben bu kadar ağlayan zırlayan isyan eden kudurmuşcasına hatta ülkeyi karıştırmak pahasına bile gözü dönmüş bir yönetim anlayışı hiç görmemiştim lut kavmi gibiler 😬 azgınlığınızın sonu hiç iyi değil BETER OLUN SÜRÜNÜN AĞLAYIN!!!!! S...min kuşları.

Bu Ali kerhane gülü gibi bi susmadı gitti, ne zaman sosyal medyada dolaşsam Ali birilerine sataşıyor. Sus artık Ali, selamsız çingenesi gibisin aynı.
Mecbur b planı yok üstat şimdiden 150 milyon Euro kaptırdı fenere düşünsene üstat 1.5 senede 1 katrilyon batırıyorsun ailene ait üstüne de 60 milyon düşman ediniyorsun dünya üzerinde bu kadar mal başka biri var mıdır acaba gerçekten?

Üst Alt