Ali Koç'tan Futbolcularına: "Tarihe kötü bir şekilde geçeceksiniz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç'tan Futbolcularına: "Tarihe kötü bir şekilde geçeceksiniz"

44635

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç, Dereağzı Tesisleri'ndeki 23 Nisan Kutlamaları'na katıldı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Teknik ekip ve futbolcularla yaptığı toplantının detaylarını aktaran Ali Koç, gidişata dair düşüncelerini dile getirdi.

"Sezon iyi gitmiyor. En çok mahcup olduğum kişiler de çocuklar. Sağolsunlar hala inançlarını kaybetmediler. Gelecek sezon onların beklentilerini yerine getireceğiz."

Ersun Yanal ve futbolcularla yaptığı toplantı ile ilgil çıkan dedikodulara Ali Koç, "İlk defa yenilmiyoruz. Kaybettiğimiz için Samandıra'ya gitmedim. Yıllardır futbol izlerim ama Alanya'da ilk yarıda izlediğim gibi bir takımı ilk defa izledim. Futbolcuların camiaya borcu var. Son 5 maçta ellerinden geleni yapmalarını istiyorum. Bu şekilde giderse tarihe kötü bir şekilde geçeceklerini söyledim. Kesinlikle ceza yok. Hocamızla da dertleştik. Yazıldığı gibi ültimatom yok. Zaten tarzım da değil. Zamanı geldiğinde gerektiği şekilde konuşulur bunlar." şeklinde yanıt verdi.

Goal TR

Ali Koç, "İlk defa yenilmiyoruz. Kaybettiğimiz için Samandıra'ya gitmedim.Yıllardır futbol izlerim ama Alanya'da ilk yarıda izlediğim gibi bir takımı ilk defa izledim.

Yıllardır futbol izlemiş halin buysa aziz yanında futbol üstadı kalır yalı kazığı.:asd:

Kafasi çalışan bir adam degil bence. Zengin olmasaydi epey vasat bir hayati olurmus. Sen adamları otobüs ile yolla sonra da o adamlar senin icin oynasin. Cok beklersin daha. O futbolcu ekibi seni tertemiz yedi ve daha da yiyecek

Üst Alt