Ali Koç'un TFF İle Görüşmesi Deşifre Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç'un TFF İle Görüşmesi Deşifre Oldu

Boş Atıp Dolu Tutmak

PETIT'İN YERİ: El oğlu geldi hat-trick yaptı gidiyor

belge.jpg

Fatih Terim'in arkasındaki tahtada yazan isimlerden öğrendik Galatasaray'ın almak istediği isimleri. Kırmızı kalemle Podolski yazıyordu. İnsanlık hali fotoğrafı çekip siteye koyan arkadaşın gözünden kaçmış olabilir ama ya buna ne demeli. Ali Koç'un TFF ile Bank Asya'ya düşürülme olayını görüşmeye gittiği toplantı öncesi çekildi bu fotoğraf. Koç'un elindeki kağıtta konuyla ilgili yapılanlar ve yapılması gerekenler yazıyor.

Ne diyor kağıttı;

1- F.Bahçe'yi ligden çekemeyiz, kulüp olarak devasa küçülürüz.

2- Havuzdan çekilemeyiz.

3- (Bu bölümden benim çıkardığım) Maçlara çıkmayıp Bank Asya'ya düşme durumu ve benzeri şeyler şikeyi kabul etmek olur.

4- (Bu bölümde de milli takıma oyuncu gönderip göndermemenin etkili olmayacağı anlatılıyor.)

Ve gelelim yapılacaklara diyor ki;

Bizim gerçekten gol atmamız gerek.

Ne yapalım?

Gol atacak 3 yer var.

1. Kale PFDK tahkim kurulu yarın o kararı göreceğiz (Hep beraber gördük. Fener golü yedi)

2. Kale CAS, UEFA kararını oraya götürürüz yerel tahkim kararından sonra savunmamız gol gelirse gelir.

3. Kale UEFA boş boşladık çok ilgisiz bıraktık. El oğlu geldi hat-trick yaptı gidiyor ama bundan sonra hala vakit var. İsviçre'de eminim nitelikli kamu otoritesi ile iletişim yürüten lobi.

Bu taslak çok şey anlatıyor anlatmasına da yarınlarda belki de F.Bahçe'nin başkanı olacak bir yöneticinin bu kadar dikkatsiz davranması doğru değil.

Cevap: Ali Koç'un TFF İle Görüşmesi Deşifre Oldu

Havuzdan çekilemeyiz demek küme düşemeyiz demek.Yani işleri güçleri şov

Adalet korkusu, usluluğun başlangıcıdır. Ne kadar doğru. Aykut kocaman'ın,kaptanlarının,ali koç'un sakin ve uslu tavırlarının tek sebebi adalet korkusu.

Inan var ya bir Ali Koc'u begenirdim bu da tamamen gerzek cikti kardesim nasil boyle bir hata yaparsin, demek ki KOC holding icerisinde herhangi bir vasfinin olmamasi bundan olsa gerek.

[video=youtube;SKQlWSLY7Go]https://www.youtube.com/watch?v=SKQlWSLY7Go&feature=related[/video]

Ahahha.Süper olmuş.

Arkadaslar fake olmasin? O küc resimden bu kadar net cikarmasi mümkün olmamasi gerek olsa.

Metin Sipahioğlu 'nun yazdığı içerik uyumlu. Üslubu ilkokul terk ama olsun, adama inandım ben.

Bir taraftar yazıp kendisine iletilmiş gibi.

tff ye neden gittiniz la o zaman?çay içmeye mi?lafa gelince,artisliğe gelince üstünüze yok,icraate gelince drışka.

Üst Alt