Ali Naci: Yönetim Olağanüstü Toplanacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Naci: Yönetim Olağanüstü Toplanacak!

Daha hoca bile aramamislardir bunlar, simdi tudoru kovup yerine eski oyuncularimizdan birini td getirirler bülent gibi ne anladik ozaman biz bu isten , bu takimi yönetecek tecrübeli karizma ve hic bir futbolcunun senin capin ne de bu takimi calistiriyorsun diyemiyecegi bir türden td gelmesi gerek, terimi bence unutun onu getiremezler

DRRgkLBW4AE6In0.jpg:large

Bu is artik bitti.
Way be Dursun reis Pep Guardiola'yla anlaşmış ha? HLL BÜYÜK BASHGAN :005:

maçın ikinci yarısında iyi oynamıştık aslında.

malatya ters ve güçlü bir ekip istatistikleri de ortada.

telaşeye gerek yok.

:red:

Olacağı söyleyeyim. Tudor kovuldu. Yerine Terim falan gelmeyecek. Kamp dönemi boyunca teknik direktör arayıp diş geçirebilecekleri birini bulunca getirecekler. Antrenör takımı tanıyana kadar lig bitecek ve 5. Veya 6. Olacağız rakiplere göre.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olacağı söyleyeyim. Tudor kovuldu. Yerine Terim falan gelmeyecek. Kamp dönemi boyunca teknik direktör arayıp diş geçirebilecekleri birini bulunca getirecekler. Antrenör takımı tanıyana kadar lig bitecek ve 5. Veya 6. Olacağız rakiplere göre.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu yönetimden bu beklenir zaten. Bencede böyle olacak. Hep söylüyorum bu yönetim olduğu sürece Messi Ronaldo ikilisi paket halinde gelse sevinmem. Onlarıda yer bu yönetim.

lan bu nevzat dindar hıyarı milliyette tudor gönderilmeyecek diye yazmış yemin ediyorum bu dursundan beklenir şaka gibi. bu herif ne yapmaya çalışıyor illa taraftarın cinnet geçirip o stadı kafasına yıkmasını, kendisini linç etmelerini mi istiyor bu adamın amacı ne beyni durmuş bu nasıl bi akıl tutulmasıdır. kim lan tudor kim

lan bu nevzat dindar hıyarı milliyette tudor gönderilmeyecek diye yazmış yemin ediyorum bu dursundan beklenir şaka gibi. bu herif ne yapmaya çalışıyor illa taraftarın cinnet geçirip o stadı kafasına yıkmasını, kendisini linç etmelerini mi istiyor bu adamın amacı ne beyni durmuş bu nasıl bi akıl tutulmasıdır. kim lan tudor kim
Aynen oyle kan cijacak en son ,hayir bu seferde gitmezse bundan sonra tudora laf edersem ... suclu yönetim olur adam alir.parasini takiminda bi tarafina yapar birseyler besinci bitiririz yonetim de defolur gider seve seve degil ama

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt