Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı Kaza Geçirdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı Kaza Geçirdi

1200 işçi çıkarttı yalı aldı​

Kriz gerekçesiyle Akbank'ta toplu işten çıkarma yapan Suzan Sabancı, 54 milyon TL'ye Uzan'ın yalısını aldı.​

Kaynak: 1200 işçi çıkarttı yalı aldı

Bu bile yeter her şeyi özetlemeye. Ama memlekette patron yalamak nedense çok sevilen bir spor

Sabancı’nın işten attığı enerji işçisi: “Güler Sabancı yaptığı yardımları anlatıyor ama engelli çocuğum var ve gerekçesiz işten attılar”​

bu da yeter. ama iyi patron tabi köle gibi görmüyor. anayasayı askıya alan sabancının iyiliğini niye isteyeyim, bir iyiliği mi var bana? Kendine kar ediyor, bizi de sömürüyor işte. işine gelirse atar işine gelirse satar.

Sabancı kârını 3,5 kat artırdı: 43,8 milyar lira net kâr!​

Hacı Ömer Sabancı Holding AŞ 2022 yılına ilişkin finansal raporunda, yıllık kârını önceki yıla göre 3,5 katın üzerinde artırdı. Sabancı’nın net kârı 43 milyar 828 milyon 379 bin lira olarak açıklandı.​

Geçmiş olsun lakin Ali bey Sabancı gruptan ayrılalı çok oldu sabancilar Sakıp sabancidan sonra dağıldılar
Ali sabanci exim holdingi kurdu onun başkanı diye biliyorum

adamlar kaç kişiye ekmek veriyor biliyor musun lafı gelir birazdan:D neyse boş ver biz insanlığımızı kaybetmeyelim yine de karşı taraf ne olursa olsun.
bunların fabrikasına girip 2-3 yıl çalışan ve fıtık olmayan adam yok.
kurucusu sermaye bölünmesin diye kuzeniyle evlenmiş, çocukları engelli doğmuş. bunu bile bile yapmışlar. tek sebebi para. sermaye bölünmesin. böyle insanlar bunlar. para için her şeyi yapacak insanları burada bağırlarına basıp bana insanlık öğretmeye çalışıyorlar bir de üstüne ARSIZCA

:asd::asd::asd::asd:
çok komiksiniz ya. 80 sonrası neoliberal canavarların sömürdüğü insanlarsınız, gelip burada sömürgenlerinizi savunmayın yav

bir de utanmadan bana laf çakmanın manası yok
Başkan benim hiç bir işim olmadı. Ben KİT olarak geçen bir işte çalışıyorum. Dünyanın en adi patronu da olsa şu olaydan kendimize pay çıkartmayı doğru bulmuyorum.

Bu insanların artık çalışmaya ihtiyacı yok,ülke ekonomisine katkı veren iş adamları.Uc kuruşa millet uçağa bindiyse Ali Sabancı sayesinde.Vizyon sahibi değerli bir iş adamı.ali Koç ile arasında büyük farklar var..

aynen kesin öyledir rengim
tek google ile bulduklarım bunlar. böyle milyonlarca haber var. sabancıyı yalayacak kadar salak değilim

Çalışıyor musun? Yoksa haberlere mi inanıyorsun yoksa çalışan kişiye mi?

Üst Alt