Ali Sami Yen de çalan yeni gol sonrası marşı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen de çalan yeni gol sonrası marşı

Cevap: Ali Sami Yen de çalan yeni gol sonrası marşı

Katılıyorum yazdıklarınıza.Bende ilk başta değişimden yanaydım ama son maçlarda,atılan goller sonrası bir karmaşa meydana geliyor.Eskisi kadar coşkulu yaşayamıyoruz gol sevinçlerini.:)Televizyondan,o müzik belki güzel gelebilir ama stadyumdakilerin gol sonrası bağırışlarını engelliyor.Bu kadar değişim yeter eskiye dönülsün artık... :D

Yok abi Tv'dan da kötü geliyor :D

Neyle özdeşleştik yahu?:) Müzik sanki bizim dj'in imalatı.:) Çok meşhur bir şarkıyı alıp koyuyor oraya. Fb'nin zaten kaç yıldır marşı vardı. Kendi marşlarıyla özdeşleşmişlerdi. Çeyrek final döneminde vs. Değiştirmeleri kendi düşüncesizlikleri. Elin müziğini alıpta özdeşleştik demek doğru olmaz.:) Yine söylüyorum, arada bir farklılık iyidir. Ruhu açar.:) Ayrıca modası geçince de yapacak birşey yok. Ben Universite 2. sınıftayım, çok iyi hatırlıyorum ilkokul 5'e giderken çalıyordu o müzik.-stadda tabi ki-:) Artık eskidi be.:)

Fener birkaç yıldır Brasil çalınca o müzikle özdeşleşmiş oluyor, biz 10-15 yıldır I will Survive'ı çalınca özdeşleşmiyoruz ha, o da güzel.

Bak kendinde diyorsun ilkokul 5'ten beri var diye. I will Survive'ı ne zaman duysak fenerliler ve bjklılar da dahil herkesin aklına Galatasaray gelir. Dolayısı ile Galatasaray ile özdeşleşmiş oluyor.

:)

Fener birkaç yıldır Brasil çalınca o müzikle özdeşleşmiş oluyor, biz 10-15 yıldır I will Survive'ı çalınca özdeşleşmiyoruz ha, o da güzel.

Bak kendinde diyorsun ilkokul 5'ten beri var diye. I will Survive'ı ne zaman duysak fenerliler ve bjklılar da dahil herkesin aklına Galatasaray gelir. Dolayısı ile Galatasaray ile özdeşleşmiş oluyor.

:)

Bir anlam kargaşı olduğunu farkettim.:) Fakat sanırım derdimi anlatamadığımdan o. Neyse ben müzikten memnunum neticede.:)

Yok arkadaş,I Will Survive iyidir.

Her çalışında benim Avrupa kupalarındaki başarılı yılımız geliyor aklıma.Hagi geliyor,Popescu geliyor.Ama bu parça çalınca diskotek akşamları geliyor aklıma.Her güzel parça golden sonra çalınmaz.Yoksa buyusunlar Lady Gaga falan çalsınlar.O parçalarında güzel mixleri vardır.

Ama gol sonrası Ali Sami Yen'de I Will Survive çalar..

Not:Verdiğim Lady Gaga örnegi o şarkıcıyı dinledigimden yada bildigimden değildir.Saçma bir örnek olduysa özür dilerim.Ama popüler oldugunu düşündügüm için verdim.

Avrupa Kupasindaki gibi sunu çalsalar?

watch

Yok arkadaş,I Will Survive iyidir.

Her çalışında benim Avrupa kupalarındaki başarılı yılımız geliyor aklıma.Hagi geliyor,Popescu geliyor.Ama bu parça çalınca diskotek akşamları geliyor aklıma.Her güzel parça golden sonra çalınmaz.Yoksa buyusunlar Lady Gaga falan çalsınlar.O parçalarında güzel mixleri vardır.

Ama gol sonrası Ali Sami Yen'de I Will Survive çalar..

Not:Verdiğim Lady Gaga örnegi o şarkıcıyı dinledigimden yada bildigimden değildir.Saçma bir örnek olduysa özür dilerim.Ama popüler oldugunu düşündügüm için verdim.

Oh, bir anda ciddi ciddi Lady Gaga'yi dinledigini dusundum. :)

Üst Alt