Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798 - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798

Sahne kale arkası tribüne mi kurulacak acaba
zemine kurulmazsa daha iyi olur tabii
Ekli dosyayı görüntüle 183069

3 gün sonra hazırlık maçı koymuşlar, platform tribüne kuruluyor sanırım. Zemin açısından en azından bir sıkıntı olmayacak, hatta daha iyi olması için çaba sarfediliyor gibi. Yapay güneşler her zaman çalıştırılmaz normalde.

Geri kalanı hakkında yorum yapmayayım ama madem izin veriliyor, sorunlarımız çözülsün.

Bunun siyasete alet olmakla ilgisi yok ki. TR'de hiç bir stad kulübün tapulu malı değil. O yüzden yapabilecek bir şey yok.
Ben "stad tapulu malimizdir, izin verilmemeli" mi dedim?

Sadece koca Istanbulda baska mekan mi kalmadi bizim stad'da, provokasyona acik bi etkinlik gerceklestiriliyor. Kaldi ki stad acilisi daha dün gibi aklimda. Belli ki, birileri hala bize mesaj verme pesinde, ama insallah bugünler de gecer...

Artik yapacak yok, sayili gün cabuk gecermis derler...

büyük istanbul buluşması denen zımbırtı yüzünden muhtemelen saha bombok olacak. şampiyonluk bile gidebilir bu yüzden. kolay kolay düzeltemeyiz kış boyu zemini

Bu işin baştan yapılmaması lazım ama en azından platformun saha içi olmaması iyi olur gidip de insanları saha içine alırlarsa daha büyük skandal olur. Geçen sene zemin için 4 ay uğraşıldı ısıtmasından drenajlarına toprağından çimine kadar her şey değişti hatta Trabzon maçındaki kar yağışında zemin bile beyazlamadı önceki zemin olsa maç oynanmazdı. Tahminim yönetim saha içine izin vermemiştir hemen ardından hazırlık maçlarının da olduğunu düşünürsek saha üzerine 1 insan bile çıkmamalı...

FhxHu6aX0AAfRjY

Galiba bu fotoğraf eski gibi dönemlerden kalma olabilir yeni fotoğraflara ve videolara az önce baktım pankartlar dahi benzemiyor hatta videolarda saha içinde sadece fotoğraf çekenler ve güvenlik görevlileri gözüküyordu. Adana stadı küçük olduğu için platformu tribünlere sığdıramayınca saha içine yapmışlar gibi gözüküyor bizde direk kale arkasına yerleştiriliyor. Umarım şu güzelim zemine bir şey olmaz sezon içi değil 1 m euro 30 m euro verselerde telafi edemezler.

Galiba bu fotoğraf eski gibi dönemlerden kalma olabilir yeni fotoğraflara ve videolara az önce baktım pankartlar dahi benzemiyor hatta videolarda saha içinde sadece fotoğraf çekenler ve güvenlik görevlileri gözüküyordu. Adana stadı küçük olduğu için platformu tribünlere sığdıramayınca saha içine yapmışlar gibi gözüküyor bizde direk kale arkasına yerleştiriliyor. Umarım şu güzelim zemine bir şey olmaz sezon içi değil 1 m euro 30 m euro verselerde telafi edemezler.

2012 TT Arena’daki mitingi aitmiş. O tarz bir platform çalışması yapılamamış ama şu an.

Edit: Vazgeçtim. 🫠

Ekli dosyayı görüntüle 183079

2012 TT Arena’daki mitingi aitmiş. O tarz bir platform çalışması yapılamamış ama şu an.
Yok onu ben Adana için söylemiştim insanlar sahada gözüküyordu acayip bir kalabalık havası var fakat tahminim 23-24 bin kişi gelmiş videolarda gözüküyor sahada kimse yok.

Bizim stada şu an platformu kuruyorlar nereden anladın dersen koltuk renklerine bakın geçen sene yapılan boyama işlemi aşağısı koyu yukarısı soluk duruyor bence platformu yapıyorlar.

Şöyle bir zemine kavuşmamız stadın yapımından 10 sene sonrasında olmuştu dediğim gibi umarım bir şey olmaz. Yönetim tarafından gerekli her önlem alınmalı..

Fgy2egqWYAQBE_S

Üst Alt