Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798 - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798

Kale arkalarındaki demir paneller artık sökülmeli. Sadece Ağ kullanılmalı. Anadoludaki bir çok statta bu durum var. Şu görüntünün kale arkasında olması bile bir baskı unsurudur.

Ekli dosyayı görüntüle 232679
Eski futbol kültüründe olsa gerekli olabilirdi ama son yıllara bakınca üstüne 6222 geldiğinden beri sahaya atlamalar ciddi azaldı en azından denenmeli ama muhtemelen TFF izin vermez bu da böyle bir saçmalık.

Nasıl kimse düşünmüyor aklım almıyor. Ben yasak sanıyordum ama bir sürü statta olmadığını görünce anlamlandıramıyorum.
Stada komple bir bakım yapmak lazım ama ne zaman yapılır bilmiyorum merdiven boşlukları, koltuklar, led panolar çok şey var direk söylediğin gibi kale arkası tellerde buna dahil olur umarım bunları zamanla hallederiz.

2024-01-30-(4).jpg
2024-01-30-(5).jpg

Kale arkası demir paneller kalkarsa buna yakın bir şey olur muhtemelen. Hatta 2 sıra daha ekleyip yanlar gibi bile olabilir. İngilterede kale arkasını çukur bırakıp çalışanları oraya yerleştiriyorlar. En alt sıradaki seyircinin önü kapanmasın diye.

Bizde de yanlar öyle.

Trabzon tribünleri ortada. Barikat, panel falan yok. Sadece ağ çekilmiş.

Ekli dosyayı görüntüle 232681

çok ufak nacizane bir detay dikkatimi çekti - TS nin tirbün ile kale arasındaki basın/fotomuhabirler için olan alan geniş.

bizde dar gibi duruyor - bir nevi belki o yüzden midir dedim. hani taraftar onların çalışmasına mani olmasın ufak bi alan ayrılsın gibi maç içinde sağa sola gidiyorlar ediyorlar

çok ufak nacizane bir detay dikkatimi çekti - TS nin tirbün ile kale arasındaki basın/fotomuhabirler için olan alan geniş.

bizde dar gibi duruyor - bir nevi belki o yüzden midir dedim.
İngilterede kale arkasını çukur bırakıp çalışanları oraya yerleştiriyorlar. En alt sıradaki seyircinin önü kapanmasın diye.

Bizde de yanlar öyle. Kale arkalarındaki görüntü böyle olmalı artık. %100 baskı unsuru bu. File olacağı için herhangi bir sorun olması da zor.

depophotos_18015016-1.jpeg

İngilterede kale arkasını çukur bırakıp çalışanları oraya yerleştiriyorlar. En alt sıradaki seyircinin önü kapanmasın diye.

Bizde de yanlar öyle. Kale arkalarındaki görüntü böyle olmalı artık. %100 baskı unsuru bu. File olacağı için herhangi bir sorun olması da zor.

Ekli dosyayı görüntüle 232935
ona katılıyorum hatta steawardlar sandalyede falan değil yere yataraak takip ediyorlar

(edit: yav klavyede olay var heralde tam basmıyor bazi harfler hep sonradan bakıyorum imla hatalarına)

Üst Alt