Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798 - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798

Bet
Cidden herkes mi stadın dışının çok kötü olduğunu düşünüyor? Mesele sadece beton görüntüsü mü yoksa komple bir memnuniyetsizlik mi var?

Ben stadın mimarisinin modern ve şık olduğunu düşünüyorum. Hele bir de şu konya antep statları gibi çirkin estetik yoksunu cümbüş toki mimarilerini gösterip bunların bile statları bizden güzel diyenlere hiç hak veremiyorum. Belki çoğunluğu tatmin etmeyen bir görüntüsü var ama o saçma şehir statlarıyla kıyaslanmasından hoşnut değilim.

Demem o ki dış cepheye kafayı takmıyorum. Tabi yapılacak dokunuşlara karşı değilim. Bakalım görelim.
Beton görüntüsü oraya care bulunmali.

Cidden herkes mi stadın dışının çok kötü olduğunu düşünüyor? Mesele sadece beton görüntüsü mü yoksa komple bir memnuniyetsizlik mi var?

Ben stadın mimarisinin modern ve şık olduğunu düşünüyorum. Hele bir de şu konya antep statları gibi çirkin estetik yoksunu cümbüş toki mimarilerini gösterip bunların bile statları bizden güzel diyenlere hiç hak veremiyorum. Belki çoğunluğu tatmin etmeyen bir görüntüsü var ama o saçma şehir statlarıyla kıyaslanmasından hoşnut değilim.

Demem o ki dış cepheye kafayı takmıyorum. Tabi yapılacak dokunuşlara karşı değilim. Bakalım görelim.
images (88).jpeg

Stadın dışının beton kısmı oldukça az. Özellikle öyle bırakılmış. Tarzı öyle. Bence güzel.

Ekli dosyalar

• turk-telekom-arena-istanbul-turkey-turk-telekom-stadium-galatasaray-stadium.jpg
    turk-telekom-arena-istanbul-turkey-turk-telekom-stadium-galatasaray-stadium.jpg
    307.9 KB · Görüntüleme: 93
Stadın dışının beton kısmı oldukça az. Özellikle öyle bırakılmış. Tarzı öyle. Bence güzel.
Zaten öyle bir ara bu gazetede çıktığında mimarının bir röportajı vardı. Bu bir tercih bir adı vardı hatırlamıyorum böyle kalacak demişti. Bence çok değiştirmeden yine aynı mimarlar ekstra güzelleştirecek ve biraz daha bize has detaylar eklense gayet yeterli ve şık olur.

Mete Arat imza atmadıkça dış cephe veya stad genelinde hiçbir şey yapamayız imza yetkisi içinde muhtemelen para koparmak istiyor istediği parayı verirsek seve seve imza atacaktır aksi taktirde inadı devam edecektir.

Sanırım brüt beton deniliyor. Metal kalıplarla dökülüyor.

1339-beton-duvar-kaplama-panelleri-brut-beton-fiber-duvar-kaplama-tavan-kaplama-dis-cephe-kaplama-panelleri-dekoratif-dogal-beton-gorunumlu-duvar-paneli-fiyat-ve-modelleri-327-327-concrete-pearl-gray-4.jpg

şu apartman fena değil aslında

EmDs5LfXIAA0Q9q.jpg

Stadın üstü kapatılsa zeminle ilgili çok sıkıntı çekeceğimizi zannetmiyorum. Ilk kar yağdığında hele de karli saha da maç yapıldıysa saha pert oluyor. Bu dönem aralık ocak ayına denk geldiğinde yeniden çimlendirmek imkansıza yakın oluyor ve mayıs ayına kadar patates tarlasında top oynuyoruz.

Üst Alt