Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Aslanlar Kükrüyor ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Aslanlar Kükrüyor !

Cevap: Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Aslanlar Kükrüyor !

9310.png

Xandao Galatasaray'da !

Galatasaray Sportif AŞ, Brezilya'nın Sao Paulo FC kulübünde forma giyen Xandao ile 5 yıllık kesin anlaşmaya varmıştır. Oyuncunun bonservisi için kulübüne 7,5M €, oyuncuya ise 5 yıl boyunca yıllık 600,000 € sabit ücret ve 6,250 € maç başı ücret ödenecektir.

@srf_aydn

bana xandao ismi gelmedi bilmiyorum,geceleri uyutamayacak bi isim bekliyorum ipucu mandingo

9895.png

9908.png

9959.png

9936.png

Berkecan Aslantürk GSTV Mikrofonlarına Konuştu !

Lige çok iyi bir başlangıç yaptık. 5 maçta toplanan 13 puan taraftarın çok özlediği bir tablo. Neler söyleyeceksiniz ?

5 haftada 15 puan kazanmak isterdik ancak evimizde kaybettiğimiz 2 puan bizi üzdü. Lige iyi başladık evet, ancak bu iyi başlangıcın anlam kazanması için aynı şekilde devam etmeliyiz. Yoksa pek anlamı kalmaz bu 13 puanın.

Her ne kadar ilk maçta "hücumda sıkıntı var" deseniz de takımımız gayet güzel bir performans sergiliyor. Yorumlarınız nedir ?

Evet, gayet iyi bir performans sergiledi takım. 5 maçta 13 gol attık, atmaya da devam ederiz umarım. Tebrik ediyorum tüm oyuncularımı.

İkinci hafta Fenerbahçe karşısında çok iyi bir oyunla 3 puan kazandık. Nasıl değerlendiyorsunuz bu maçı ?

Arena'da Fenerbahçe derbisinde 3-1 gibi net ve bir o kadar da anlamlı bir skorla 3 puan almak gayet güzel. Taraftarımızın önünde böyle bir galibiyet aldığımız için çok mutluyuz. Her derbide, her maçta bu oyunumuzun üzerine koyarak devam edersek çok iyi bir sezon geçirebiliriz.

Milan Baros attığı 6 golle gol krallığında lider durumda. Sizce bu performansını devam ettirebilecek mi ?

Kendisine gelen top gol oluyor, çok memnunuz bu performansından. Ancak kendisi son maçta sakatlandı ve tahminen 3 hafta bizimle olamayacak :( Ancak yerini doldurabilecek bir Elmander var ve ben en az Milan kadar güveniyorum Johan'a.

Takımda ön plana çıkan isimler kimler ?

Çolak, Baros ve Muslera göze batan performanslar sergiliyorlar. Ancak tüm takım iyi olduğu için kendileri de parlıyor. Umarım bu performansları devam eder.

Xandao hakkında ne düşünüyorsunuz ? İlk maçında gol de attı.

Diğer FM kariyerlerimde de takip ettiğim bir isimdi kendisi. Çok güveniyorum ona. Bu performansı boşa çıkarıp çıkarmamak da kendi elinde. Böyle devam.

Sakatlıklar sorun çıkarıyor mu ?

Elbette. Engin, Selçuk ve Çolak şu anda sakatlar. Bunlara Baros da eklendi. Biz sahaya 11 kişi çıkıyorsak şu eksik bu eksik demek anlamsız ama rotasyonumuz etkileniyor tabii ki. Tam kadro sahaya çıkarsak daha iyi olacaktır.

Levan'ın ülkeye alışmakta sıkıntı çektiği söyleniyor. Doğru mu ?

Evet, birtakım sorunları var. Ülkeye alışamadığını ve biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Biz de kendisine müsade ettik. Takımda kalır veya kalmaz, kendi bilir. Yeri elbet dolar.

Takıma transfer edilen oyunculardan komisyon aldığınıza dair haberler var. Bunlara ne cevap vereceksiniz ?

Anele, Danilo, Bekdemir ve Xandao'ya verilen toplam para 10M değildir zaten. Bunlar boş iddialar. Bu oyuncular takıma katkı veriyor mu, evet. Bu önemli. Yok efenim Figo'yu istemişim de zart zurt. Elin Mendes'i Atletico'nun 2. takımında forma giyemeyen adamın bonservisini 3M'e kakalayınca bir şey yok, biz iki adam alınca aauuv. Bu iddiaları ortaya süren kişilerin de ne oldukları belli zaten. Daha fazla konuşmayayım.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Ben teşekkür ederim.

653224727276.jpg

Bilindiği gibi yeni başkan Ünal Aysal'ın çok tecrübesiz ve sıfır kariyerli bir hocayı getirmesi çeşitli spekülasyonlara neden olmuştu ama galatasarayın iyi gidişatında bu rüzgar biraz olsun dindi gibi gözüküyordu fekat taaa ki usta kalem hıncal uluçun yazısına dek işte o şok edici satırlar.

böyle başkana böyle teknik direktör !

galatasaray tarihinin hiç bir döneminde bu kadar başarısız başkan ve bu kadar kötü pasif bir teknik direktörle yönetilmemişti

berkecan aslantürk galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş ve geleccek en kötü teknik direktörüdür hiç tartışmasız!

galatasaray'da futbolu çökertmeye gelmiş özel bir görevli casus dahi olabilir kanaatindeyim.

işte bu sözler hıncal uluçun kaleminden dökülmüş bakalım galatasaray cephesinin herhangi bir yanıtı olacak mı ilerleyen günlerde neler olacak?türk futbolunun kaosta olduğu şu dönemlerde galatasarayda bu kaostan nasibini alacak mı?

daha fazlası ve detayları pazar akşamı teleşov'da sakın kaçırmayın!

Herkes burdaysa ayrıntılı bir rapor verebilirim. İlk yarıyı bitirdik, takıma katılan yeni isimler ve gündemde bombalar var :p

Gençler izin varsa maç maç rapor vermek yerine özet geçip sadece fikstürü yayınlayacağım. Bunu da yeni transferlerimizle röpörtaj yaparsak telafi ederiz ne dersiniz ? :)

11595.png

6. haftadan itibaren aldığımız sonuçlar. 3 maç üstüste yenilmemiz kötü oldu, her ne kadar #15'in sakatlığından etkilensek de bu sonuçlar olmamalıydı.

Bu arada ufak bir not ; son maça kadar ZTK'yı bilgisayara oynattım. An itibariyle bundan sonraki maçları ben oynayacağım.

İstek caps varsa yayınlayabilirim ;)

okay-yokuslu1.jpg

Okay Yokuşlu Galatasaray'da !

Galatasaray Sportif AŞ, Kayserispor'dan 16 yaşındaki Okay Yokuşlu ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır. Oyuncunun bonservisi için kulübüne 575,000 €, oyuncuya ise her yıl 13,000 € sabit ücret ödenecektir.

28474_atila-turan.jpg

Atila Turan Galatasaray'da !

Galatasaray Sportif AŞ, Sporting Lizbon FC'den Atila Turan ile 5 yıllık sözleşme imzalamıştır. Oyuncunun bonservisi için kulübüne 1,8 milyon €, oyuncuya ise 5 yıl boyunca 62,000 € sabit ücret ödenecektir.

B_11038_B_9057_GSKLOGO_B.jpg

Tomas Ujfalusi Wolfsburg'a Transfer Oldu

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncusu Tomas Ujfalusi, 3 milyon € karşılığında Almanya'nın Wolfsburg kulübüne transfer oldu. Kendisine kulübümüze vermiş olduğu emeklerden ötürü teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde üstün başarılar diliyoruz.

B_11038_B_9057_GSKLOGO_B.jpg

Hakan Balta Real Sociedad'a Transfer Oldu

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncusu Hakan Balta, 1,5 milyon € karşılığında İspanya'nın Real Sociedad kulübüne transfer oldu. Kendisine formamızı terlettiği maçlarda kanadının otoban olmasından dolayı teesüf ediyor, Real Sociedad'ın rakiplerine "Sağ kanattan gidin, maç banko sizin" diyoruz.

Üst Alt