Ali Turan Antalyaspor'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Turan Antalyaspor'da

Cevap: Ali Turan Antalyaspor'da

Ali Turan'i stoper olarak oynatmadigimiz icin cok mutluyum.

Neill

Servet/Gokhan

Balta/Cana

Ali Turan olurdu heralde stoper depth chart

Stoperde izlemek doğru olurduda Ali turan bizde oynayamayı kaldıramadı mental olarak bu belliydi.

Gittiği takımda iyi oynayabilir.Kimse çıkıp rica ediyorum ah vah demesin.Bazı adamlar anadolu topçusudur.Ali de o klasmanda işte.Auta giden adama tekmeyi basandan büyük takım stoperi olmaz.

o kadar tribün tepkisinden sonra kalması yanlış olurdu. mevkisinde sabri ve serkan varken sakatlık harici 2. yarı oynayabileceğini de sanmıyordum. artık sağ bek için altyapıdan bir alternatif a takıma çıkacaktır. inşallah o mevkiye transfer yapılmaz tabii canımız ciğerimiz UĞUR UÇAR dışında.

Hakkımız helal olsun Ali Turan :) İstekliydin, çabaladın, ama yetersiz kaldın.. Antalyaspor'da başarılar.

adamı zorla istemedigi alışık olmadığı yerde oynattık ve bu adam 6ay top oynamamıştı hemen infaz ettik bence biraz daha sabretmeliydik asıl gidecekler hala duruyor

Misi ile birlikte haksızlık yaptığımız diğer oyuncu. Her ikiside kendi mevkisinde oynayamadı. Gerçekten üzücü bir durum.

Çabuk gözden çıkarıldı.Kendi mevkisinde de oynatılmadı üstelik.Yazık oldu.Başarılar Ali Turan.

anlamıyorum ya kalkıyoruz hatalı olanları sakat olanları tutuyoruz gidiyoruz yerinde oynatılmayanı ufak bı hata yapanı galatasarayda oynamak ıcın kendı takımını bırakan adamı atıyoruz helal olsun yonetıme

Bizde oynamak için 6 ay hakaretlere maruz kalan birine en azından tahammül edebilirdik...

Adı Linderoth olsa idi...

Nolacaktı göndermeyecekmiydiniz...

Bence yanlış...

Ali Turan kalmalı idi...

Üst Alt