# Ali Yavuz Kol - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ali Yavuz Kol

Şu an bu oğlanın oynamasını beklemek Muslera varken Okan'ın oynamasını dilemek gibi bir şey. Biri sakatlanırsa oynar, şans bulunca değerlendirse de parlar işte. Çok daha fazlasını beklememek lazım şu aşamada. Hocanın çocuğa güvenip geçen yılın tek verimli 9 numarasını şutlaması bile büyük bir lütuftur kıymetini bilene.

Ali Yavuz Kol: "Falcao ve Diagne ile her zaman konuşuyoruz. Hepsi çok değerli futbolcular. Onları seyrediyorum idmanda, takip ediyorum. Çok çalışıyorum. Onların söylediklerini dikkate alıyorum. Onlardan çok şeyler öğreneceğim. Çok güzel olur inşallah."
Ali Yavuz Kol: "Ergün Hocama çok teşekkürler. Bana çok şans verdi. Genç olmama rağmen sahada her zaman çabalamamı söyledi. Çok çalış dedi. Ben de onun emeğini aldım. Ergün Hoca, bana çok güzel şeyler kattı. Verdiği nimetleri, Süper Lig'de sergilemeye çalışacağım."

Bein roportaj yapmıs bugun. Kıymet bilecek gibi duruyor göreceğiz artık. Ozandan sonra altyapıdan a takıma en yakın isim olarak bu çıktı
Hoca doğru zamanda şans verirde kazanırız umarım şu cocugu

Ben öyle "Babel oynayacağına altyapıdan şu oynasın" diyenlerden değilim ama şu gençleri en azından birkaç dakika görelim. Gazişehir, Başakşehir ve Neftçi maçlarının son 10-15 dakikasında altyapıdan oyuncu alacak ortam oluşmuştu ama gençler yerine diğer yedekler tercih edildi. Şimdi ise maç eksiği olduğu için oynatsak bile verim alacağımız belli değil. Terim oynatmayacaksa kiraya vermeli. Keza Kerem'i falan da.

Ben öyle "Babel oynayacağına altyapıdan şu oynasın" diyenlerden değilim ama şu gençleri en azından birkaç dakika görelim. Gazişehir, Başakşehir ve Neftçi maçlarının son 10-15 dakikasında altyapıdan oyuncu alacak ortam oluşmuştu ama gençler yerine diğer yedekler tercih edildi. Şimdi ise maç eksiği olduğu için oynatsak bile verim alacağımız belli değil. Terim oynatmayacaksa kiraya vermeli. Keza Kerem'i falan da.

Kasimpasa macinda skordan bagimsiz ardadan sonra ali oyuna girmeli ama adim gibi eminim babel veya jimmyi sokar.

Üst Alt