Alisson Becker Resmen Liverpool’da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alisson Becker Resmen Liverpool’da!

Hakkaten ne para varmış bu liverpool da, Karius ve final faciasından dolayı şu fiyata kaleciye yatırım yapabiliyorlar. Fekir'i de aldılar sanıyordum ben onu alamamışlar geçen gördüm.

Alisson tempolu maçlarda iyi oynuyor tam liverpool işi kaleci aslında klopp iyi hamle yapmış. Buffon olsa olmazdı mesela o ağır tempoya yatkın 1, 1.5 dakika da oyun kurmaya çalışan takımlara uygun.

Aslında Alisson Becker isimli birinin şöyle bir silüete sahip olması gerek ama...neyse ;

brooklyn-decker-full-hd-background_1_1440x900.jpg
Bunu da ben alayım.
KAP geliyor.

Genelde Klopp bu paralari vermeyi seven bir hoca degil ama Guardiola'nin transferlerinden sonra fikrini degistirdi gibi, muthis kadro kurdu, tek eksik Coutinho'nun yerini dolduracak bir ofansif orta saha: Fekir

İngilizlere de acıyorum ben ya. Herkes onları en iyi lig ilan ediyor ama Avrupa'da herhangi bir İspanyol takımı madara ediyor bebeleri :D Yani bence İngilizler istediği kadar para harcasın Barça, Real veya Atletico'dan başarılı olamayacaklar. En fazla Şampiyonlar Ligi finali olur ama bizim gibi camialar için ütopik sayılsa da o seviyede para harcayan kulüpler için başarı değildir kesinlikle.

İngilizlere de acıyorum ben ya. Herkes onları en iyi lig ilan ediyor ama Avrupa'da herhangi bir İspanyol takımı madara ediyor bebeleri :D Yani bence İngilizler istediği kadar para harcasın Barça, Real veya Atletico'dan başarılı olamayacaklar. En fazla Şampiyonlar Ligi finali olur ama bizim gibi camialar için ütopik sayılsa da o seviyede para harcayan kulüpler için başarı değildir kesinlikle.
PL'nin para getirisi > CL

Şampiyon olan takım 200milyon € yakın para alıyor. PL'de oynanan topu avrupada oynayamıyolar onu bizde anlayamıyoruz niye böyle.

Alisson - Karius
Van Djik - Lovren - Matip - Gomes
Clyne - Arnold - Robertson - Moreno
Fabinho - Keita - Henderson - Wijnaldum - Milner
Salah - Mane - Chamberlain - Lallana - Shaqiri
Firmino - Sturridge

Perfecto

Kaleci için bu kadar para harcadılar.
Oysa bu takım hala bir stoper ve orta saha oyuncusu istiyor.
Ayrıca Sturridge șutlanıp yerine neden daha güvenilir biri alınmıyor anlamış değilim.

Bunu gol yersen öldürürüz diye tehdit mi ediyorlar yahu o kadar korkak ki herif ilk golü yediğinde zaten öldürecekler diye salıyor.
Muazzam bir düşüş ya. Şu an bizim okanı koy o da bu kadar gol yer dayı senin farkın nerede.

Farklı bir sorunu var gibi, 1-2 aya intihara teşebbüs eder.

Üst Alt