alkol - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

alkol

a new study from researchers at the University of Oxford suggests that consuming any amount of alcohol can damage your brain.

The research, which is an observational study that hasn't yet been peer-reviewed, analyzed data from 25,378 people who participated in the U.K.’s Biobank study. That data included how much alcohol the participants said they drank, along with scans of their brains.

The researchers discovered that alcohol use was linked to the amount of gray matter in the brain, regions that affect how decisions are made. Specifically, the more people drank, the less gray matter they had — and people who drank any amount of alcohol had less gray matter than those who didn't drink.

---

haftasonları içebilirsiniz rtaş

Ustat sizin bir zero point zero videonuz vardı. O video ile karsilik vereyim :D

Çevremde içenler var. Ilgilendimiz hastaların zaten buyuk bir bölümü bagimliliktan muzdarip. Sebebiyet verdiği sorunlarida yakindan takip etme firsatim oluyor. Ekmek paramizi çıkartıyoruz bu alkol yuzunden diyebilirim. Kullaniminin tesvik edilmesine karsiyim. Bunun dışında zaten kimin ne yapip yapmadigina karismakta hakkımız yok. Kullanip dostum olanlar zaten herzaman baş tacı. Size diyorum @Emrah Duvar @Hakan Duz

Çevremde içenler var. Ilgilendimiz hastaların zaten buyuk bir bölümü bagimliliktan muzdarip. Sebebiyet verdiği sorunlarida yakindan takip etme firsatim oluyor. Ekmek paramizi çıkartıyoruz bu alkol yuzunden diyebilirim. Kullaniminin tesvik edilmesine karsiyim. Bunun dışında zaten kimin ne yapip yapmadigina karismakta hakkımız yok. Kullanip dostum olanlar zaten herzaman baş tacı. Size diyorum @Emrah Duvar @Hakan Duz

seviyoruz iste biz, egeliyiz.

hafta sonu, mangal yanacak, 4-5 soguk meze 1-2 sicak, antrekot, pirzola, 2-3 sise raki, ustune tatli.

nefis

Bırakacağım lan yakında bu gidişle zaten. 1 şişe 15 lira mı olur

Üst Alt