Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper

Cevap: Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper

Alman dese Metzelder derdim ama Alman ligi diyor satılık listene konan bir Lucio var orada yav odur başka birini kaynatmasak:D

Kızılyalın az önce Babel' le ilgilendiğimizi de söyledi. Bize fazla transfere gerek yok Uğur' un önüne Babel ve yine gülerek bir stoper yeter dedi.

ya floryada görüşüldüğü falan yok arkadaşlar sakin olun. ama şöyle birşeyden bahsetti "eğer servet giderse b planı olarak görüşülmüş" yani servet giderse almanya liginden çok kaliteli bir brezilyalı gelecek "duyum aldım biraz önce" dedi. birde bunlardan önce mensah la faln görüşülüyo dedi. doğrusu o söylenilen brezilyalı c planı gibi duruyo.

Breno(19 yaşında gelirse ben bile gidecem karşılamaya harika bi stoper),Lucio,Felipe Santana,Dante,Alex Silva,Geromel,Bordon,Naldo bunlardan biridir.

lucio olsun farketmez. yaşı 33 civarında ama adam hayvan gibi. servet-lucio valla defansı geçen olmaz kalede de leo var süperrrrrrrrr

ya floryada görüşüldüğü falan yok arkadaşlar sakin olun. ama şöyle birşeyden bahsetti "eğer servet giderse b planı olarak görüşülmüş" yani servet giderse almanya liginden çok kaliteli bir brezilyalı gelecek "duyum aldım biraz önce" dedi. birde bunlardan önce mensah la faln görüşülüyo dedi. doğrusu o söylenilen brezilyalı c planı gibi duruyo.

duyumu burdan aldım biraz önce dedi. Yani Florya' dan...

barcelonalı henrique de olabilir... geçen sene leverkusen de kiralıktı...

Van Gaal Lucio yu takımda düşünmediği yönünde haberler çıktı alman basınında.Bayern de yalanlamadı klüp olarak ardından Lucio takımdan ayrılacak iddaları yer aldı geçenlerde.

Lucio nun bonserviri 10 milyonun üstünde imkansız.

Rafinha olamaz Bordon zor

Pedro Geromel olabilir

kesin bu adam da yalan-sazan medyasındandır:D:D:D:D

yine kızdırracaklar türksporu...:D:D

Üst Alt