Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"

Cevap: Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"

Messi'nin oyun zekasının paslarını, verkaçlarını izlemiyorsunuz sanırım, Ronaldo Barcelonada oynasa Messi kadar oynayamaz, Messi müthiş yeteneğinin yanında, müthiş bir takım oyuncusu aynı zamanda.Bireysel olarakta Ronaldodan daha yetenekli, orta sahadan topu alıp gol atan bir oyuncu Messi, Ronaldo bilek hareketiyle maymunluk yapıyor diye daha yetenekli sanmayın.

messi kendini gelistirdi ama artık asistleri o yapıyor. barcelonada. messi yetenek olarak vasıf olarak ronaldodan daha iyi. ama uzaktan sutlarda ronaldo daha iyi. kıyaslamalara karsıyım ben 2 side iyi oyuncu iste niye kavga cıkarıyonuz:D

Gördük, Portekiz 1-2 Arjantin alın size Barça dışında galibiyet. Messi'den Ronaldo'ya bu kadar ders yeter şimdilik. :asd:

Messi iyi derken Ronaldo'yu yerin dibine sokmakta yanlış tabi, 2side çok iyi topçu ama bana göre Messi 1 adım daha önde hatta 2 adım

Ronaldo hangi maçta topu orta sahada alıp çalımlarla geçerek gol atmış :D

Messi birden fazla adımlarla önde. Ronaldo'da iyi topçu karizması yeter :)

Delibo da Evra'dan daha iyiymiş, Guti ağzından kaçırmış alkollüyken..

Size takım kurun deseler şu anki barcelona gibi Xavi-İniesta-Messi-David Villa 4 lüsünü mü alırsınız yoksa bu dörtlüden Messiyi kesip Ronaldoyu mu alırsınız? Ronaldo kendince iyi oyuncudur ama asla Messinin yerine tercih edilecek oyuncu değildir. Ayrıca bence ceza sahası içinde, takım oyununda,dar alanda çalım atmada Messinin yanına yaklaşamaz. Frikikleri, uzaktan şutları, geniş alandaki oyunu messiye göre daha iyi olabilir ama bu onu Messiden daha iyi yapmıyor henüz. Messinin 4 sene önceki El clasicodaki hat-trick'inin 3.gölünü bulup izleyin mesela. O golü ronaldo hayal bile edemez. Ronaldonun futbolu o değil çünkü.

Alın size Messi Reyiz :)

[video=youtube;iWrdwDrOiUc]https://www.youtube.com/watch?v=iWrdwDrOiUc&feature=player_embedded#at=16[/video]

Üst Alt