Alp Yalman Aday Olmayacak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alp Yalman Aday Olmayacak

Cevap: DHA: Alp Yalman da aday oluyor

mehmet cansun oldum olası ısınamamısımdır.. sırf 2. baskan o diye alp yalman kazanmasın isterim..

Önemli olan listesi değil vizyonu sağlam olsun... Açıkcası ben ne Alp yalmanda ne Cansunda vizyon göremedim. Ne daha önceki görevlerinde, nede şimdi...

fft1mm1413867.jpg

Fanatik photoshopta çığır açmış.

Aday sayısı arttıkça,sanki Ünal Aysal'ın şansı azalıyor gibi.Alp Yalman da sağlam ekip kuracak galiba.Haldun Üstünel,Mehmet Cansun falan olabilir ekibinde.

Aday sayısı arttıkça,sanki Ünal Aysal'ın şansı azalıyor gibi.Alp Yalman da sağlam ekip kuracak galiba.Haldun Üstünel,Mehmet Cansun falan olabilir ekibinde.

Açıkçası asla bir taraftar olarak Cansun ve Yalmanı istemem.Ben yeni Galatasaraylı değilim Cansun ve Yalman zamanlarınıda gördüm. ikiside Galatasaraya yarar sağlamaz... Evet Alp Yalman son derece beyefendi, Başkan olduğunda Galatasaray'ın kulübünü borçsuz teslim eden son başkanıdır ama o devir geçti artık ön planda sportif başarı var... Ayrıca yeni yüzler görmeliyiz. Koca Galatasarayı Temcit pilavı dön dolaş aynı kişiler yönetmek zorunda değilki. Bırksınlar birazda başka vizyonları görelim...

Gazeteci Osman Altunterim;

Alp Yalman : Galatasaray Başkanlık makamına hürmet göstermeyen bir ismin o koltuğa aday olması hoşuma gitmedi!Galatasaray'da yaşananlarda tarz yanlışlığı değil, edep yanlışlığı vardır..Aysal futbolu bilmiyorsa da Başkan olursa öğrenir. Ben kimseyi değil, Galatasaray'ı destekliyorum!Alp Yalman'ın bu açıklamaları son dakikadır arkadaşlar.. Adnan Polat ve Yalman aday değil.. Bir sürpriz bekleniyor ama bakalım..

Twitter

Alp Yalman : Galatasaray Başkanlık makamına hürmet göstermeyen bir ismin o koltuğa aday olması hoşuma gitmedi!Galatasaray'da yaşananlarda tarz yanlışlığı değil, edep yanlışlığı vardır..Aysal futbolu bilmiyorsa da Başkan olursa öğrenir. Ben kimseyi değil, Galatasaray'ı destekliyorum!Alp Yalman'ın bu açıklamaları son dakikadır arkadaşlar.. Adnan Polat ve Yalman aday değil.. Bir sürpriz bekleniyor ama bakalım..

Twitter

Helvaci denen adam'a (!) iyi laf soktu Alp Yalman. Edepsiz dedi dupeduz :D

Twitter

Gerçekten büyük başkan olmak işte böyle bişey... rent için deiş galatasaray için görev yapmak.. ego için değil takım sevgisi için..

Üst Alt