Alp Yalman Görevinden Ayrıldı (Yalanlandı) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alp Yalman Görevinden Ayrıldı (Yalanlandı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İhtimal 1: Serdar Aziz transferiyle mission complete(Yalman istediğini aldı)
İhtimal 2: Dursun'un akla mantığa sığmayacak kararları ve fikirleri sebebiyle

2. İhtimal daha ağır basıyor. Yalman'ın komisyonculuk yapacağını pek sanmıyorum.

Semih VAİZOVİČ@vaizovicsemih 1 sa.1 saat önce
Yalmanın istifasında çok enteresan işler dehşet detaylar var...Yok artık denecek cinsten..

Dursun Özbek kardeşi,Mehmet Özbeki Riekerink'in yardımcısı yapmaya çalışmış...Yalman da o kadar da değil deyip istifa etmiş

Ayhan Akmanla anlaşan Alp Yalman..Ben Ayhanla anlaştım,buyrun o zaman kulübü size devredelim aile şirketi olun demiş

Hiç inandırıcı değil ama böyle bir şey varsa inanılmaz komik.

Galatasaray büyüklüğü yalan dedirtiyor, dursun Anadolu kulübünde Başkan olsa herkes inanırdı buna, ben şaşırmam doğru çıkarsa keşke bu haber yayılsa da yalan bile olsa dursun rezil olsa

Allah cezanızı versin şu ramazan gününde insanları sövdürmeyi başarıyonuz.Dursun isminden soğuttunuz.Adı üstüne işte dursun adam bir girdi takımdan içeri hayat durdu.Tam ismine göre icraat

Dursun'un olduğu yerde bu tip olaylar gayet normaldir alışın derim. Kendisi ne ki başkanlığı ne olsun :red: Camiada en ufak bir tepki çığlığı dahi yükselmiyorsa demek ki herkes halinden memnun.

DUYUM değil gerçek;Alp Yalman Dembele,Eder Balanta ve Alman teknik direktörle anlaşmış.Mehmet Özbek istememiş Serdar Aziz alınmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt