# Alper Potuk [Eskişehirspor] - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alper Potuk [Eskişehirspor]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Alper Potuk [Eskişehirspor]

Açık ve net konuşayım; -Es-Es'li futbolcu arakadaşlarımla geçen gün konuştuk bu çocuğu- Eskişehirspor'da oynayacak yetenekte değil şaşkınız nasıl kadroya giriyor diye, 3.lig topçusu dediler hakkında.

Eski konulardan alıntı yapmak adetim değildir ama dayanamadım... Bu konuştuğun futbolcu arkadaşlar 3 sene içinde hangi konuma geldi acaba çok merak ediyorum... Bizim takıma scout olarak gelmelerini tavsiye ederim çok faydalı olurlar ..:D

2010-11 mesajları fena yanlız.

Mete Alparslan bir tek sen ısrarla savunmuşsun :ayatollah:

Galatasaray'ın transfer gündeminin bir numaralı isimlerinden Alper Potuk için, Anadoldu ekibinin başkanı Halil Ünal'dan sonra sportif direktör Zafer Tüzün'den de açıklama geldi. NTV Spor'da yayınlanan Spor Gecesi programına telefonla bağlanan Tüzün, görüşmelerin olduğunu doğrulayarak bu meseleyi sezon sonuna bıraktıklarını dile getirdi. İşte Tüzün'ün açıklamaları:

"Transferde sona doğru geliniyor demeyelim. Alper Eskişehirspor'u büyütmemizde katkısı olan bir kardeşimiz. Alper için Galatasaray'la görüşmeler oldu. Ama başkanımız bu konuyu ilerki günlere bıraktı. Eskişehirspor'un ligde ve kupada menfaatleri daha önemli olduğu için bu konuyu sezon sonuna bıraktık.

"Çağdaş futbolda böyle. Futbolcuları büyüttükten sonra başka kulüplere gidecekler, biz de başka futbolcular yetiştireceğiz. Bu devran da böyle gidecek. Bizim öz evladımız. Güzel bir teklif gelirse değerlendireceğiz."

"Alper bu süreci iyi yönetti. Transfer dedikoduları dolaşmasına rağmen Eskişehirspor'a odaklanıyor. Bu süreci olumlu yönettiği için Alper'i de kutluyorum

02.05.2013 00:39 Ntvspor

Alper 4 mil € + Emreye tmmdır. Futbolcularına ödeme yapamıyo Eses + Kris Boyd davasını kaybetti 6 mil onun açığını kapatıcaklar haberiniz olsun.

Tekrar diyorum 4 mil € + emreye Alperi aldık.
yenieek.gif

konunun yanindaki eskisehir ibaresini kaldirabilirz herkes bilior nerde oynadigini innit

Eskişehirspor’un milli oyuncusu Alper Potuk, hayatındaki en önemli şeyin futbol olduğunu dile getirdi.

Özel hayatım yok gibi. Evden antremana, antremandan eve gidiyorum. Bazı akşamlar yemeğe, bazı akşamlar da sinemaya giderek stres atıyorum.

Bu felsefelerini bize geldigi zaman degistirmez ise cok basarılı olur.

Fatih Terim faktörü cok önemli. Selcuk, Burak gibi isimleri daha da gelistirdi, bunu herkes biliyor.

Alper de de öyle olacaktir. Gelistiginde de müthis bir oyuncu olacaktir Alper. Scott Piri biraz da güclendirsin tamamdir

seneye Melo kalırsa en az 10 gol atacak Futbolcu ama Melo'nun yerine geldi ise kendine yazık etti demektir.Bu adam ofansı defansından bir kademe daha iyi olan bir futbolcu bence.

-------------Melo

---------Alper-----Selçuk

---------------Wes

En yararlı olacağı sistem budur.

Büyük ihtimal Melo yerine geliyor. Melo gibi yüksek seviyeye çıkması biraz zaman alabilir ama en azından her maç belli bi seviyede oynar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt