# Alper Potuk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alper Potuk

Cevap: Telegol: "Alper Potuk Galatasaray'a Çok Yakın"

Yekta'yi verdikten sonra ne anlami var ki bu transferin?

Çolak - Melo - Selçuk - Sag kanat

Engin - Alper - Yekta - Kazim

Orta saha'miz sorunsuz olmaya yakin olur ama Alper gelirse, her ne kadar savunmasi daha iyi olan birisini istesem de.. (Savunmasini gelistirirse, yerli Melo olabilir o ayri)

Bu haberler elbette çıkacak normaldir. Zaten Fenerle anlaşamaması fısıltı gazetesine göre tek bir madde..

Küme düşerseniz serbest kalırım demiş kabul etmemişler..

5 milyon falan verilicekse kalsın ( Galatasaray taraftarı kadar parayı dert eden başka bir takımda yoktur ) :)

Cevap: Telegol : Alper Potuk Galatasaraya çok yakın

Ne bu agresiflik? :) Saçma bir haber için heyecanlanan adam bana laf anlamadığım bahanesi ile fırça kayıyor.

Kötü geçen bir final sınavının vermiş olduğu bir gerginlik var üzerimde.Buna bir de senin anlamama çaban eklenince sinirlerim tavan yapıyor. :) Bak ben gelir veya gelmez demiyorum.Alper sözleşme yenilemeden öncede Eskişehirspor'un sözleşmeli futbolcusuydu.Eğer gerçekten böyle bir hamlemiz varsa sözleşme yenilemiş olması bu transferin gerçekleşmesi adına bir engel değildir diyorum.

Fenerbahçe bu adamı 5 milyon euro bonservis bedeli vererek aldı yani sadece Eskişehirspor'u ikna etmiş oldu.

Alper Potuk Fenerbahçe ile anlaşamayınca döndü takımıyla 4,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Peki şimdi bu adam 4,5 yıllık sözleşme imzaladı diye Eskişehirspor bu adamı satmaktan vazgeçti anlamına mı geliyor bu durum?

Tabiki hayır.

Eskişehirspor'a 5 milyon euro getiren herhangi bir başka klübe satacakları anlamına daha çok geliyor.

Hatta paranın yüzü sıcaktır, 5 milyon euro'nun ne kadar tatlı olduğunu görüp ona yakın daha az bir meblağya bile vereceklerini düşünüyorum.

Fenerbahçe bu adamı 5 milyon euro bonservis bedeli vererek aldı yani sadece Eskişehirspor'u ikna etmiş oldu.

Alper Potuk Fenerbahçe ile anlaşamayınca döndü takımıyla 4,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Peki şimdi bu adam 4,5 yıllık sözleşme imzaladı diye Eskişehirspor bu adamı satmaktan vazgeçti anlamına mı geliyor bu durum?

Tabiki hayır.

Eskişehirspor'a 5 milyon euro getiren herhangi bir başka klübe satacakları anlamına daha çok geliyor.

Hatta paranın yüzü sıcaktır, 5 milyon euro'nun ne kadar tatlı olduğunu görüp ona yakın daha az bir meblağya bile vereceklerini düşünüyorum.

Bu kadar işte.

Üst Alt