Amedsporlu Futbolcu Ömür Boyu Men Edildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amedsporlu Futbolcu Ömür Boyu Men Edildi

Terörist futbolcu sıfatını kullanırsan sunduğun önermeyi haklı bulabilirim. Evet adam terörist gibi davranmış. Ama pkk diyerek tek bir örgüte dikkat kesiyorsun.

O zaman neden İşidli futbolcu demiyoruz da PKK'lı terörist diyoruz?

mahir kardes, basligi ben atmadim .

Evet spor terörüdür bu olay, pkk dan hukum giysinler diyen yok ama sempatizanliklari varsa da geregi neyse yapilsin onu diyorum.

Adamın akli dengesi yerinde olmadığı için öyle verilmiş ceza. Normalde ömür boyu verirler.

Yahu zaten karısını dilim dilim doğrayıp, balkonda bi dolapta tutan adamdan ne bekliyosun Şerafettin reis?

Neolursa olsun 4 yıl komedi. TBS olur 7-8 sene sonra “normale dönme sinyalleri” verdimi kurtulmuş oluyo, saçma değilmi sence bu? Yarın birgün senin benim mahalleme komşu bile olabilir, düşünebiliyomusun.

Yahu zaten karısını dilim dilim doğrayıp, balkonda bi dolapta tutan adamdan ne bekliyosun Şerafettin reis?

Neolursa olsun 4 yıl komedi. TBS olur 7-8 sene sonra “normale dönme sinyalleri” verdimi kurtulmuş oluyo, saçma değilmi sence bu? Yarın birgün senin benim mahalleme komşu bile olabilir, düşünebiliyomusun.
karisini dograyip dolapta tutan mi? bu dogrumu?ahmed bunu bilmiyo muydu da oynatiyordu?

Adam şerefsizin teki o ayrı konu da jilet yarası öyle olmaz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi olmuş. Bu magandalar her yerde.

Dışarıda gezerken bile korkudan yanlarında kesici aletler taşırlar. Sorsan en delikanlı bunlar :red::asd:

Üst Alt