AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde

Cevap: AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde

Bu gazetenin adını kullanarak küfür imasında bulunanlar ceza alabilir, lütfen daha dikkatli olunuz.

milliyet deki kadına dokunmuş herhalde birileri tarafından yapılmış haberleri okuyacağıma orjinal haber okurum eğer AMK gazetesi objektif ise alır okurum bu kadar basit hürriyet milliyet felan bunların ne mok olduğu belli

Mesajımın editlenmesinin sebebi nedir arkadaş? Twitter'da paylaşılan bir yazıyı koydum. Konu başlığının AMK olduğunu düşününce, trajikomik bir hal alıyor yazıların silinmesi.

Yani bu tutum, RTÜK kararlarından dolayı sigara görüntülerinin sansürlenmesi gibi birşey olmuş, neyin küfür, neyin olmadığı konusunda karar verebilirim merak etmeyin.

bugün gazeteyi almak için bakkala gittim(kasada kadın vardı).bi posta ile amk aldım...kadına bi posta ve şunu(amk gazetesi):D aldım diyebildim....

Sallamayan spor gazetesi mi var?Ben gazete falan almıyorum.Adamlar satılmak için sallıyorlar.Bence Twitter'dan takip yapın daha doğru haberler edinirsiniz.Özellikle Ertem Şener çok önemli ve doğru transfer haberleri veriyor tavsiye ederim.Sitesi de var. Twitteri da

Sallamayan spor gazetesi mi var?Ben gazete falan almıyorum.Adamlar satılmak için sallıyorlar.Bence Twitter'dan takip yapın daha doğru haberler edinirsiniz.Özellikle Ertem Şener çok önemli ve doğru transfer haberleri veriyor tavsiye ederim.Sitesi de var. Twitteri da

Renktaş espri yapmadan önce uyar lütfen, sandalyeden düştüm. Ölebilirdim.

maicon bjkdeymiş hayırlı olsun

Au74IGVCQAMo49B.jpg

Daha ilk günden ''Altılıda 1 numara'' yazmışlar.

Üst Alt