Amkspor Gazetesi Alma Aldırma! Yuh Artık! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amkspor Gazetesi Alma Aldırma! Yuh Artık!

Ben her sabah alir, mis gibi okurum. Gazetinin kokusu bir baska... sonra kes kes, yapistir, dosyalar hazirla... severim eski üsül isleri...

benımde öyle gazete veya küpür saklama huyum var. 2005 dekı 5-1lik maçtan itibaren nekadar önemli olay varsa bizim adımıza saklamışımdır. tek pişmanlığım 2000 uefa ve super kupa gazetelerini saklamadım hiç ama gs dergi altın sayfalar adı altında baya bi telafi etti olayı . birde 2002 dünya kupası gazetelerini saklamadğıma üzülmüşümdür. gazetelerin 1 günde 2 baskı yaptığına dahada şahit olmadım hiç.

biliyorum spor gazetesi oldugunu, ama adam spor gazetesi ile alakasi yok benim bildigim. ayrica ugur dundar neden azizeyi desteklesin ki? rte ve azize tamam belki birbirini begenmiyorlar, ama ne bileyim lan ben. tuhaf geliyor kulaga sadece.
Yok artik.

Uğur dundar sözcü cumhuriyet grubu alayı şikeyi aklamaya çalıştı yıllardır.
Adalete fener yakı ne çabuk unuttunuz bu kadar mı bilincsizsiniz?

?すべての鳥をファック?

Sözcü ve cumhuruyet asiri derecede fb yanlisi haber yapiyorlar.

Üzücü bir durum cunku diger gazeteler de iktidar yanlisi haber yapiyorlar.

Gazete falan okunmuyor ki

Amk spor sözcü' nün spor gazetesi. Uğur Dündar her fırsatta şikeyi aklamaya çalıştı yıllarca ve maalesef bu tapelerde de geçiyor. Belki komplo düşüncesidir benimki ama bu Uğur Dündar ın bu konuda masum olmadığını düşünüyorum hep.

Aydinim diye gecinen alagavatlardan birtanesi oda.

Herkes kendi cikair ugruna yasiyor bu ulkede. X kisinin y kisiden ustunlugu yok hepsi ayni.

Üst Alt