Amrabat Borsaya Bildirildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Amrabat Borsaya Bildirildi!

Fatih Hoca ısrarla istediyse bir hikmet vardır beyler bu işte, bu adam Ronaldinho'yu, Soldado'yu istememişti. O yüzden: At avrat Amrabat.

Cevap: Nordin Amrabat KAP'a Bildirildi

Tam fener taratarina benzedi bizim taraftarimiz herkes superligi dusunuyor.Cocuk gibi kapak takma pesindesiniz ayni yonetim gibi gidin bakalim Amrabat Hamit Burak ile CL'ye de rezil olup donun o zaman herkes saydiracak Terime.

Transferlere bak ya 20 milyon euro para harcadik ama elle tutulur birtane oyuncu yok.Ustelik Melo bile alinmadi daha

her kelimesi dogru.

Toplanıp mail kampanyası başlatacaksın aslında o paraya Amrabat alınır mı yahu ?

Tam fener taratarina benzedi bizim taraftarimiz herkes superligi dusunuyor.Cocuk gibi kapak takma pesindesiniz ayni yonetim gibi gidin bakalim Amrabat Hamit Burak ile CL'ye de rezil olup donun o zaman herkes saydiracak Terime.

Transferlere bak ya 20 milyon euro para harcadik ama elle tutulur birtane oyuncu yok.Ustelik Melo bile alinmadi daha

Yahu bırakın şu kafayı elanoları lincolnleri kewelları da gördü bu takım bırak şampiyonlar ligini süperligde bile şampiyonluk göremedik yönetimi tebrik ediyorum tam şampiyonlar ligi kadrosu oluşturdu şuanda eğer bu bahsedilen transferler gerçekleştiyse tabi.

Yanlıs düşünüyosun bence hocam.. Türkiye ligine ambargo koyucak bir takım olusturuluyor cl icinde su takım gruptan cıkmaya aday zaten oda ilk sene icin basarıdır..

Amrabat transferinde butun parayı klub vermeyecek , Albayrak öyle demişti . Buda demek oluyorki sizene kaç para verdiğimizden muhasebicimisiniz klubun ? Siz gidin FM'de pazarlık yapın muhasebeciliğinizi orada yürütün.

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Arkadaşlar, transfer et tuşu basılı kalmış kusura bakmayın.

:asd:

Fatih Hoca'nın ısrarla istediği bir oyuncuyu alıyoruz. Hayırlı olsun.

Hoca ısrarla istiyodu. F.Terim bu kadar ısrar ediyosa vardı bi bildiği. Ayrıca Assaidi gibi ne olacağı bilinmeyen adamlar yerine Amrabat daha iyidir.

Koptum ya :asd:

@UnalBasgan :

Arkadaşlar, transfer et tuşu basılı kalmış kusura bakmayın.

amrabat bir kanat oyuncusunda olması gereken herşeye sahip üstelik hem ofansta hem defansta 7.5 8 zorlanabilir 10 üzeri olabileceğini düşünmüyorum harika transfer çok çok güçlendik bu transferle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt