Amrabat için Teklif - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat için Teklif

Cevap: Amrabat için Teklif

SIRF hareketli calım atabiliyor diye adam begeniyor millet. oyun disiplini felan umurlarında degil.

Yıllarca oyuncu menajerleri yöneticilerimizi bu şekilde kandırdılar, bak bu adam forma sattırır,tribüne adam çeker vs.

Biz ülke olarak alıştırıldık böyle bireysel oyunculara, takım oyunu nedir bilmememizin nedeni budur tam olarak.İki bacak arası yapsın,sonrasında o topu kaptırsın yine de alkış alır o oyuncu.

SIRF hareketli calım atabiliyor diye adam begeniyor millet. oyun disiplini felan umurlarında degil.

Calim atiyor diye istiyor olsaydim, Asaidini ve Hoileti daha cok isterdim, onlar calim konusunda Amrabattan iyi cunku, Hoilet icin tam bilmiyorum ama asaidini iyi.

Amrabatta herseyden var, hersey 10 , onluk degil tabiki ama hiz 10 ise, pas 4 degil mesela, 7.

Güc, hiz, calim, az cok oyun zekasi ve pas. Bunlar bir hücümcü icin en önemli özelliklerden ise, bunlardan hepsi var cocukta. Stochta mesela güc yok. Dia da mesela pas ve oyun zekasi yok.

Amrabat fizigini cok iyi kullaniyor, yikilmiyor, ayakta durabiliyor. Rakip kolay kola ayagindan topu alamiyor herifin. Pas konusunda da Asaidi ve Hoiletten üstündür kendisi. 2 senede yaptigi asistler ortada, hepsi birbirinden güzel olmasiada ayri konu.

Calim da atar ama öyle süper calimci degildir. Amrabatin sut konusunda pek begemem. Yerden vurdugu zaman isabetli, yoksa pek iyi degil gibi bu konuda.

hahaha 5.5 milyon ustunune 1 2 koyarim Gökhan Töre'yi ve Sercan Sararer 'i söke söke alirim!

baska kapiya!!

Ikisi de 1 Amrabat etmez suan. Hatta Töre+Sercan < Amrabat.

Amrabat'i alirsak, en azindan bir kanatimiz iyi olur. Töre ve Sercan'i alirsak ikisi de kapali kutu olur. Amrabat'in ne oldugu belli.

Sercan'i begeniyoruz ama forum da kimse 3-4 macini izlememistir. Daha adamin varligindan haberdar degildik bir kac hafta öncesine kadar :)

bı kanat oyuncusu olarak gayet tatmın edıcı alırsak iç pıyasadakı en ıyı transferımnız olur

Calim atiyor diye istiyor olsaydim, Asaidini ve Hoileti daha cok isterdim, onlar calim konusunda Amrabattan iyi cunku, Hoilet icin tam bilmiyorum ama asaidini iyi.

Amrabatta herseyden var, hersey 10 , onluk degil tabiki ama hiz 10 ise, pas 4 degil mesela, 7.

Güc, hiz, calim, az cok oyun zekasi ve pas. Bunlar bir hücümcü icin en önemli özelliklerden ise, bunlardan hepsi var cocukta. Stochta mesela güc yok. Dia da mesela pas ve oyun zekasi yok.

Amrabat fizigini cok iyi kullaniyor, yikilmiyor, ayakta durabiliyor. Rakip kolay kola ayagindan topu alamiyor herifin. Pas konusunda da Asaidi ve Hoiletten üstündür kendisi. 2 senede yaptigi asistler ortada, hepsi birbirinden güzel olmasiada ayri konu.

Calim da atar ama öyle süper calimci degildir. Amrabatin sut konusunda pek begemem. Yerden vurdugu zaman isabetli, yoksa pek iyi degil gibi bu konuda.

en ıyı ozellıgı yıkılmıyor cok guclu ve hızlı her turlu ıs yapar

Calim da atar ama öyle süper calimci degildir. Amrabatin sut konusunda pok begemem. Yerden vurdugu zaman isabetli, yoksa pek iyi degil gibi bu konuda.

zaten önemli özelligi güclü olması. gücten düştümü queresma gibi sürünür yerlerde. peki defansa dönermi hayır. kayseride kimse yok bu adamın göze carpması gayet normal. mesela mehmet topuz sana örnek. hani nerde kayserideki mehmet topuz. kayseride kimse yokken topuz istedigi gibi at koşturuyordu. bu amrabattan daha iyi performansı vardı hemde. 9 milyon euroya kazıkladılar feneri. tabatada vardı bir ara antepte yardırıyordu. beşiktaşta dagıldı. ki bu adam psv gibi büyük takımda tutunamamış bir adam.

napalım kayseriye küselim mi? parayı verirsen senden iyisi olmaz. sen kulübe faydalı futbolcu kazandıracaksın. bence haber doğruysa yönetim makul bir fiyat önermiş. fazlası verilmez daha azına da onlar razı olmaz.

vay be adam meğerse riberymiş de haberimiz yok muş.bu paranın 2 katını ödeyip şakiriyi niye alamamışlar acaba

Deselerki konuşulan transferlerden en çok istediğiniz ismi yazın 1. sıraya Amrabat ı yazardım o kadar beğeniyorum ve güveniyorum bu çocuğa.

Millet Topuz'a 9, Tabata'ya 8 milyon verdi bu ülkede be. Amrabat kesinlikle bu kadar para etmez ama ben alınması gerektiğine inanıyorum. Bizde oynamak için "10 yaşından beri Galatasaraylıyım" dedi lan Allah'ın Faslısı :asd: Bu bile ne kadar istekli olacağının sinyalini veriyor bence.

Şimdi ben anlamıyorum bunu.Aldın Amrabat'ı hatta daha da uçtun Webo'yu da aldın.Senin bu adamlardan beklentin ne?Lig şampiyonluğu mu?Hadi o da oldu diyelim birkaç sene sonra ne olacak bu adamların içinden Ronaldo-Messi falan mı çıkacak?Avrupa'da batırmışsın bu süreç içerisinde,sade lig şampiyonu olup maddi durumunu düzelttin diye bir anda sana yıldızlar mı gelmeye başlayacak?Yine kısır döngü olacak ligden yetersiz adamlar toplamaya devam edip Şampiyonlar Ligi'nde grup üçüncülüğü için oynayacaksın,Uefa'da dandik takımlara elenip duracaksın.Ne geçecek peki eline?

Önümüzde Fenerbahçe örneği var işte.Adamlar ekonomilerini düzeltmek bir yana coşturdular,topladılar ligdeki iyi oyuncuları,üstüne 3-5 tane yıldızımsı ama iş yapmayacak adamlar koydular kadroya,sonuç ne oldu?10 yılda 1 tane ŞL'de çeyrek final,2-3 tane de lig şampiyonluğu ki rakamları bizimle aynı.Sen zaten ŞL'de iş yapabilecek adamlar alırsan o kadro ligi de götürür.Avrupa'da iş yapacağının garantisi tabi ki yok ama ligin de garantisi yok ona bakarsan.Gidip de 30'luk adamları takıma doldur demiyorum tabi ama burada,Türkiye'de 20'lik adamlarla takımı doldurup,Porto gibi işi ticarete dökerim zanneden varsa uyansın o rüyadan.Piyasada iş yapacak 25-30 yaşında yabancı oyuncular var.Tabi bu adamların bir değerleri de var.Sen o adamları takımın iskeletine kaynatırsan o takım uzun yıllar ligi de götürür Avrupa'da da iş yapar.Amrabat'la falan zor o işler.Gerçi ben Amrabat'a da çok karşı değilim,yetenekli adam da Avrupa'da iş yapacak bir adam da değil.Ben mentaliteye kızıyorum.

Rus kulüplerini örnek vermen de hata.O adamların başkanları abad ediyor kulübü bizimle ilgili bir durum değil yani.

Beklentim lig sampiyonlugu ve sampiyonlar liginde gruptan cikma mücadelesi vermek, en kötüsü 3. olmak.

Senin simdi Amrabatin yerine 11 milyon euroya Bastosu aldik diyelim, kendisine de yillik 3 milyona yakin para. Birde Dany nin yerine Chivuyu aldik diyelim, yillik 3 milyon euroya, bonservisi yok. Yani tam senin istedigin tarz topculardan bunlar, senin manteliten bu dogru anladiysam, simdi senin beklentin ne bu adamlarla seneye sampiyonlar liginde? Gruptan cikma mücadelesini vermek , gerisi gelecek rakibine, sansa, sartlara bakar demez misin?

Rus takimlari "süper transfer" yaptigin zaman direkt sampiyonlar liginde basari gelmiyor demek icin örnek verdim.

Forumda " Bastos, chivu gelirse seneye sampiyonlar liginde ceyrek final garanti" "Amrabat, Dany gelirse grupota 4. oluruz" mantigina katilmadigimi söylemek istiyorum.

Öyle yada böyle, seneye nromal sartlarda gruptan cikmak maksimum olur, basari sayilir. Sonrasi sansa, sartlara, rakiplere bagli.

Ben daha önceki yorumumda da belirttim. Bizim icin bi 5 yil sürekli gruplara kalmak önemli. Bunun icin sürekli ligde sampiyon olmak zorundayiz, en azindan sampiyonluga oynamak zorundayiz.

3-5 yil sonra, borclarimiz azalir, gelirlerimiz artar, sampiyonlar liginde süreklilik olur, rahat bir galatasaray olur, iste o zaman pahali tarsnferleri isteme hakkimiz olur. Iste o zaman sampiyonlar liginde "artik yari final zamani" deme hakkimiz olur.

amrabata kimse kötü topcu diyemez zaten ligde tabiki işe yarayabilir. benim ölcüm avrupaydı. gelirsede sahiplencez yapacak bişey yok. bana kapak yapsın yeterki GS IM KAZAnsın.

paranın tartışılmasını ne kadar saçma sanki kendi cebimizden çıkıyor sanki koca futbol aş'nın parasını muhasebesını yapmak size düşer

Ya ben bu fiyatı çok görenlere yuh falan filan diyen arkadaşlar şunu çok iyi biliyorum ki bu fiyata F5 alsa o zaman da yönetime sallayacakdınız ypk alamadınızda yok o kadar beklersen kaparlarda falan da filan bırakın ya alsınlar işte hee ayrıca bence çok da uçuk bi bonservis bedeli değil Amrabat a bu fiyat yerinde

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, bugün yapılan Kulüpler Birliği toplantısı öncesinde Kulüpler Birliği Başkanlığına adaylığını koyan Kayserispor Başkanı Recep Mamur ile kısa bir görüşme yaptığı bildirildi.

Fenerbahçe'nin desteklediği Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal'ın yerine Mamur'u destekleyen Aysal'ın kısa konuşmada bu durumu Mamur'a ilettiği bildirildi. Bu arada Aysal'ın bu görüşmede Mamur'dan Kayserispor'da forma giyen Nordin Amrabat'ı da istediği iddia edildi. Fakat bu sadece 'iddia' olarak kaldı. İki tarafta şu dakikaya kadar konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

ayrıca bu adam hakkında bi soru isareti var kafamda

bizim için bu kdar istekliyse herseyi yapıyosa yarın bi gün bi transfer haberi çıksa hakkında ne bileyim liverpool chelsea arsenal manU vsvs. ben orada oynamak istiyorum der bizide yüz üstü bırabilir ama biz kayseri değiliz tabi buda var

Amrabat sampiyonlar ligi ici yetersiz deniyor da bu adam CL'de daha cok isimize yarayabilir.

Iyi oynamasi icin acik alan bulmasi gerekiyor bence. Ligde kapanan savunmalara karsi ne kadar etkili olabilir bilmiyorum ama CL'de kimse bize kapanmaz ligde oldugu gibi. Orda suratinin falan faydasini gorebiliriz.

Baris, sen birsey kafana koydugun zaman, aynen öyle düz düsünüp, asla vazgecmeyenlerdensin.

Hep ayni seyleri diyip duruyorsun, psv de basarili olamamis, avrupada basarisiz olur, mehmet topuz örnegi vs vs.

Böyle birseyi kafaya koydugun zaman, otomotikmen hep ayni seyler aklina geliyor ve "ama diger yandan" diyp düsünemiyorsun. Yada "olumlu yönleri var mi acep" diyemiyorsun kendi kendine. Hep düz gidiyorsun. Böyle olmaz valla.

Ben mesela o kadar istiyorum cocugu ama benim korkularim var. Bu kadar olayli geldigi icin cok baski yicek, acaba bu baski altinda ezilir mi? Diye düsünürüm ben mesela. Ama sen düz gitmekten vazgecmiyorsun asla. Bu yüzden seninle artik böyle bir tartisma olursa bosuna tartismamaya karar aldim. :coffee:

Üst Alt