Anadolu Efes, Dušan Ivković'i Gönderdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anadolu Efes, Dušan Ivković'i Gönderdi!

murat didin-ihsan bayülken 2lisinden biri lütfen

bi kere de basketbolda yorumcu ex hocalar takımların başına geçirilsin

Yönetim kurulumuz 25 Nisan 2016 Pazartesi günü itibariyle 2 sezondur baş antrenörlüğümüzü yapan Sn. Dusan Ivkovic ile yolları ayırma kararı almıştır.

Kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.

Sezon sonuna kadar takımımızın baş antrenörlük görevini Sn. Ahmet Çakı yürütecektir.

Saygılarımızla,
Anadolu Efes Spor Kulübü

Ivkovic geldiğinden beri iplemedi Efes'i. Emeklilikten yalvar yakar ikna edip istediği her oyuncuyu da aldılar üstelik.

Yani şu da var Blatt, Rusya'yı şampiyon yaptı geldi burada başarısız oldu sonra Maccabi'yi şampiyon yaptı oradan Cavaliers'a gitti falan. Perasovic aynı şimdi F4'e kaldı. Efes ölü yatırım oldu artık, her sene görev gibi 20-25 milyonu çöpe atıyorlar.

Bence cok gecikmis bi karar.
Efes'in bayagi icten yanmali, atesli bi koca ihtiyaci var. Zamaninda Obra'yi alsalar diyodum gidip Ivkovici aldilar. Faydalari da oldu ama zarari belki daha fazla oldu.

En temizi birlessinler bizimle, Ergin Ataman Avrupa'yi inletsi :)

Anlasilan sezon sonuna kadar yeni hoca almayacaklar. Dusuncesizce haraket ederek basari beklemiyorlardir herhalde. Ivkovic dogru hoca degildi belki ama su anda gonderilecek hoca da degildi. Dogrusu sezonun bitmesini beklemeleri olurdu.

Ergin hocayı almalarına ne gerek var.
Gelip bizimle birlessinler her iki tarafta çok karlı çıkar.

Sahibi bjk li hiç olmadı bari onlar ile birlessinler.
Efesin bunca yatırımına sağlam bir seyirci lazım

Lanet gelsin Dursun ve yönetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Valla bir radyoda duydum. Tuncay Ozilhan bu hafta GS ile birleşme konusunu masaya yatıracağız demiş. Bunun masaya gelmesi bile enteresan, beklemedigim bir gelisme.

Ben GS olarak devam etmesini tabiiki tercih ederim. Ama dursun gibi capsizlarla biz basketbolu birakma aşamasına geldik resmen. GS kucultmek disinda baska bir hic bir fonksiyonunu goremedigim başkan bozuntusu belli ki rakiplerimize hizmet etmeye gelmis. Onun icin umarim birlesme olur ve basketbol subesini efes yonetir! :(

Üst Alt