# Andre-Pierre Gignac - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andre-Pierre Gignac

Parasını sen vercen heralde adebayorun...
[TABLE="class: profilheader, width: 293"]

Geboortedatum:
[TD="class: wsnw"]26 feb. 1984 in Lomé
168.png
[/TD]

Leeftijd:
30

Nationaliteit:
168.png
Togo

Lengte:
1,91 m

In het team sinds:
21 aug. 2012

[/TABLE]
[TABLE="class: profilheader, width: 293"]

Contract tot:
30.06.2015

Actuele club:
Tottenham Hotspur

Positie:
Centrumspits

Spelersmakelaar:
Eden Sports Group

Actuele International:
168.png
Togo

[/TABLE]

Arkadas in demek istedigi Adebayor un yillik maliyeti cok fazla olmasi galiba. Haftalik 200.000 EURO aliyor cunku. Olaya oyle bakildiginda Gignac daha ucuz sayilir.

Arkadas in demek istedigi Adebayor un yillik maliyeti cok fazla olmasi galiba. Haftalik 200.000 EURO aliyor cunku. Olaya oyle bakildiginda Gignac daha ucuz sayilir.
2
Arkadaşımız adebayor'un yıllık 5 milyon euro artı maç başı 25 bin eurosun'u vereceği için bonservis ücretini kafasına takmıyo :):) kapasite meselesi renktaş anlamamasına şaşırmadım keşke açıklama yapmasaydın .. :)

Gignac senede 3,6 milyon
Adebayor senede 5 milyon

Fark 1,4 milyon ama Adebayor seni CL'de gruptan cikarir Gignac cikaramaz.

Bizde isteriz adebayor gelsin ama yönetimin maddi olanakları belli gignac'ı alabilrisek cok iyi olur bu şartlara göre...
Gignac kanat oyuncularina mahkum biri, Adebayor ise tek basina is yapabilecek bir forvet.

Birakin su standard futbolculari, adam burak'tan fazla ofsayta dusuyor, burak ofsayttan cikmiyor dusunun artik.

Gignac 2.5 milyon euro ya gelir, Adebayor 4.5 milyon euro ister. Aradaki fark fazladir. Hele bu yonetim icin.
Ayrica kimse Sneijder dan fazla maas almamali bu aralar..

Neyse konu Gignac oldugu icin tekrarliyorum: gelse kimse yuzunu cevirmesin, is yapar cunku. Hele suanki forvetlerimize bakinca sevinebiliriz bile..

Üst Alt