# Andrea Pirlo - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andrea Pirlo

Cevap: # Andrea Pirlo

Pirlo'yu alırsak müthiş bir iş yapmış oluruz.Adam 32 yaşında olsa nolur.25 yaşındaymış gibi oynuyor.

Guti'den nasıl bi b.k olmadı anlamadım. Ligin ilk yarısında ortalığın anasını ağlatıyordu reis. Ayrıca Beşiktaş değerlendiremedi adamı. Beşiktaş taraftarları salak gibi pinodan daha fazla verim vermeyen q7ye destek vereceklerine guti'yi yok saydılar.

Gelirse olmayan çocuğumu keserim :D hastayım bu adamın yaa macda hic sıkmıyor kendini pres bile yapılsa adrese tesLim oynuyor ve en sonunda arena da sağLam frikik atan adamımız olcak :D ins geLir.d.d

Ek olarak Pirlo, Nesta, Seedorf gibi oyuncular bizim en iyi zamanımıza rakip olarak denk gelmis, bundan nasibini almıs ve haliyle Galatasaray'ın büyüklügünü bilen oyuncular. Elano gibileri ile kıyaslamayın. Bunlar yatmaya gelmez.

Ek olarak Pirlo, Nesta, Seedorf gibi oyuncular bizim en iyi zamanımıza rakip olarak denk gelmis, bundan nasibini almıs ve haliyle Galatasaray'ın büyüklügünü bilen oyuncular. Elano gibileri ile kıyaslamayın. Bunlar yatmaya gelmez.

Kesinlikle katılıyorum

Bu oyuncular kaliteli oyuncular isini saygıyla yapan adamlar Elano,Guti gibi yatacaklarını sanmıyorum adam gibi oynarlar

Pirlo,Drogba,Seedorf,Van Bommel,Nesta...Bu isimlerden herhangi birisi gelse göbek atarım.Millet bilip bilmeden yaşlı diye kestirip atıyor aksine bunlar tam da takımın ihtiyacı olan adamlar.Hatta bence Neill da bunlara eklenmeli ve takımda tutulmalı.

Üst Alt