Andromeda - Samanyolu Galaksilerinin Çarpışması ve Sonuçları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andromeda - Samanyolu Galaksilerinin Çarpışması ve Sonuçları

Olay bir mesajda gravitona kadar geldiyse ya az önce torununun torunu bile göremez dediğin postu sen yazmadın ya da yazarken fuların takılı değildi :D

Yok Gürkan ben o kadar entel dantel bir fizikçi yada astronomi meraklısı değilim. Zaten eğitim üzerine bir kariyer planlaması yapmadım. Ama kopmuş da değilim. Bilimsel makaleleri mümkün olduğunca takip etmeye çalışırım. Çünkü Uzay,Astronomi ve bilinen tüm bilinmezlikler bizi haliyle çekiyor. Bu merak bizi bitiriyor. Stephen Hawking'in dediği gibi Uzay-Zaman'ın oluşumunu görebilmek için her şeyimi feda ederim diyordu büyük Üstat bende aynen öyle diyorum. :)

Yok Gürkan ben o kadar entel dantel bir fizikçi yada astronomi meraklısı değilim. Zaten eğitim üzerine bir kariyer planlaması yapmadım. Ama kopmuş da değilim. Bilimsel makaleleri mümkün olduğunca takip etmeye çalışırım. Çünkü Uzay,Astronomi ve bilinen tüm bilinmezlikler bizi haliyle çekiyor. Bu merak bizi bitiriyor. Stephen Hawking'in dediği gibi Uzay-Zaman'ın oluşumunu görebilmek için her şeyimi feda ederim diyordu büyük Üstat bende aynen öyle diyorum. :)
uzaylılar mevcutmu

Abi senin burada işin ne sorması ayıptır?
Şu anda Türk Hava Yollarında çalışıyorum. Vakti zamanında merakımdan Uzay mühendisliğini seçmiştim. Zaten kariyer planlamasını okuluma göre yapsa idim. Muhtemelen Kandilli Rasathanesi'ndeki ihtiyarların emekli olmasını bekliyordum. Uzay Mühendisliğini iyi ki okumuşum. Ama Türkiye'de Uzay ile ilgili çalışmalar emekleme döneminde bile değil maalesef ondan dolayı iş hayatımı farklı bir pozisyonda yürütüyorum.

Şu anda Türk Hava Yollarında çalışıyorum. Vakti zamanında merakımdan Uzay mühendisliğini seçmiştim. Zaten kariyer planlamasını okuluma göre yapsa idim. Muhtemelen Kandilli Rasathanesi'ndeki ihtiyarların emekli olmasını bekliyordum. Uzay Mühendisliğini iyi ki okumuşum. Ama Türkiye'de Uzay ile ilgili çalışmalar emekleme döneminde bile değil maalesef ondan dolayı iş hayatımı farklı bir pozisyonda yürütüyorum.
Nasa yada esa falan dusunmedinmi abi

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nasa programına öyle herkesi almıyorlar. Bir defa kuruluş aşamasında CERN'e başvurmuştum. Lakin olumlu bir geri dönüş olmamıştı. İngilizce eğitimine de devam ettiğimden işi bilimsel anlamda yürütemeyeceğime kanaat getirdiğimden dolayı gidemedim.
Abi kolay kolay almazlar tabi ama zorlasaydin biraz bende sendeki kafa olsa kapilarinda yatardim

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

f535eb93bb8765a5443fbee93437dee0.jpg

Üst Alt