GSC Scout - # Angelo Fulgini | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Angelo Fulgini

Biliyorsun bu sporu Vahap agabey. Yalniz adami PL'den BuLi'den istiyorlarmis ben de bakindim haberlere biraz.

Takimi 7m istiyormus. Belki maaslan ikna ederiz anca. Bu arada Afrika dogumlu magara olabilir. Her turlu is yapar yine de.

Bir de bugün yazmışsın yav görmemiştim

Alt yapısı Fransa olunca yaşla çok oynama olmuyor genelde

Devre arası Gladbach'a 8e salıyorlarmış şu an daha ucuz olmalı.

Bir de bugün yazmışsın yav görmemiştim

Alt yapısı Fransa olunca yaşla çok oynama olmuyor genelde

Devre arası Gladbach'a 8e salıyorlarmış şu an daha ucuz olmalı.
Evet bayağı videosunu falan izledim bugün ben de hücumcu orta saha meselesine takmış durumdayım. Sen o işi yazınca aklımdaydı yazayım dedim. Oraya para harcayıp tutacak bir adam bulmak şart bence.

Biraz mağara olsa da bir şey olmaz 3 yaş daha yaşlı olsa gerçekte yine 28 eder en az 4 sene oynar üst seviye. Yalnız talep az değil fiyat çok kırılmaz 7m veren her türlü çıkar. Bence 7m rahat eder de işte maaş olarak ne kadar vermek gerekecek, aslında 1.5m'ye ikna edersin ama daha büyük ligde oynayayım hevesi varsa o hevesi ancak 2m vererek kırarsın.

O zaman da kesin tutmak zorunda olur işte.

@Ligue1_Turkce
Angelo Fulgini, Mainz için sağlık kontrolünden geçti. Fulgini ile 4 yıllık sözleşme imzalanacak. Bonservis bedeli 7 milyon Euro.

Birde o 7 milyon bonusla berabermis. Mainz direk 5-6 arasi ödüyormus tek. Biz almaya calissaydik. Mainz herife zar zor 1,5 milyon brüt maas verir. Biz aynisini net versek gelirdi herhalde.

Üst Alt