Ankara'da Patlama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara'da Patlama!

Birazdan "MIT nereden bilsin bombalarin patlatilacagini" diyen tipler gelir.

Allah sonumuzu hayir etsin, yazik günah ya pisipisine onlarca insanlar ölüyor.

Son düzenleme:
Suriyeli birisi şöyle demişti;Ülkemizde ara sıra bombalar patlıyordu,aldırış etmiyorduk Ta ki uçaklar evimize bomba yağdırana kadar.

ankara bahçelievlerden yaşayan vatandaşların diğer bir patlama ihtimali için özellikle dikkat etmesi gerektiği amerikan elçiliği ve emniyet tarafından belirtiliyor.

Ankara'nin kalbi orası. Bugün birde hava güzeldi tahmin ediyorum çok kalabalıktır her zamanki ne göre. Dolmuş ve otobüs durağı da tam orada. Şerefsizler tek bildikleri haince saldırmak. Allah belanizi verir umarım en kısa surede o kanda boğulursunuz. Artık daha ciddi önlemler alın artık yazık ya her gün bombalar arasında dolaşıyoruz.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayatını kaybeden varsa Allah rahmet eylesin, yaralılara da acil şifa versin. Binlerce km ötesindekiler bizim burnumuzun dibine bizden hakim. Ankara'da yaşayan eşimizi dostumuzu aramaktan yorulduk.

Diyecek söz kalmadı bitti artık o yüzden bir şey diyemiyoruz. Önceki patlamadan çok daha büyük bir patlama olduğu söyleniyor. Bir ay içerisinde başkentinin göbeğinde 2 büyük patlama yaşanıyor ve sen hiçbir önlem alamıyorsun. Ülkenin başkentini dahi koruyamıyorsun. Sonra da çıkıp Neo-Osmanlı'cılık oynuyorsun. Sen Osman'ın o'su olamazsın lan haysiyetsiz herif!

Bu arada o resim gerçek mi yav? Kanım dondu yemin ediyorum. Bu gece uyku haram bana :(

Ankara'nın merkezi sayılabilecek bir yerde 6 ayda 3. büyük patlama yaşanıyor. Sorumlular yine her zamanki gibi ortalıkta yok.

Şans eseri yaşıyoruz bu ülkede. Umarım terör saldırısı değildir. Gerçi o kadar kişinin ölmesinden sonra terör saldırısı olsa ne olur olmasa ne olur. Ölenlere Allahtan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

Üst Alt