GSC Haber - Ankaragücü - Galatasaray Maçına Ali Şansalan Verildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ankaragücü - Galatasaray Maçına Ali Şansalan Verildi

Ceza sahası içinde temas alıp yere yuvarlanmak gerekir.
Öyle başa böyle tarak, ndombeleyi yardımcı forvet olarak oynatıp ceza sahası içinde topla buluştur vücuduyla topu tutsun. Biri gelir tekme atar zaten

on numara mi? hadi cok kotu degildi de net sarilari da vermedi cifte standardli yonettigi maci da 10 numara demeyelim.
Valla gördüğünü çaldığını düşünüyorum Rahmi, sertliğe izin veriyor, standartı falan var adamın faullerde, kartlarda. Oyunu durdurmamasi zirt pirt hep + puan. Görmediğini de vardaki eyyamuslar gösterecek, ben bayağı beğenmiştim.

başağa iki kırmızı vermemesi dışında evet 10 no yönetti
Vardaki çağırmadı Kerem pozisyonunda, hakem görmedi. Öbür pozisyonu hatırlamıyorum. Ya şöyle, iyi düşünmek istiyorum bu hakem hakkında çünkü sevdiğim bir tarz hakemlik yapıyor. Haksız da çıkartır belki beni, keza ligimizde iyi dediğin hakem 1 ay sonra mahvedebiliyor maçı. İnş. bozmaz bu adam kendini.

Valla gördüğünü çaldığını düşünüyorum Rahmi, sertliğe izin veriyor, standartı falan var adamın faullerde, kartlarda. Oyunu durdurmamasi zirt pirt hep + puan. Görmediğini de vardaki eyyamuslar gösterecek, ben bayağı beğenmiştim.
mertens ve kereme yapilan faullere sari cikarmayip daha dk 1 de mertense sari cikaran hakeme iyi diyemem ama genel anlamda ok mac yonetti tr ligin standardina gore onda hem fikirim. mertens sarisi 100% dogru bu arada no doubt

Üst Alt