Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti

Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti

Kamil Ahmet ve Özgür!

Gelecek 5 yıl beklerde sıkıntı yaşamayız.

Cok isterim bize gelmesini. Daha henuz 20 yasinda. Biz istesek kesinlikle aliriz.

Şimdi kimse çıkıp, "özgür fenerli, forma numarası 60 çünkü 6-0 fener galibiyeti için" demesin.

Bu adam iyi. Acilen alınması lazım. Kaçırılmaz.

Özgür Çek fena oyuncu değil ama çalım atabilen bek oyuncularına hasta oluyorum .Ne yazık ki bu kritere uymuyor :D

Kamil Çörekci ile anlaşmışız.Ümit millide oynuyor sağ bek

Twitterda yazıyorlar.

Özgür çek sol tarafa ilaç gelir ama muhtemelen fenerde peşinden koşcak.Herşey kendisinde bitiyor ya bank asyayı tercih etcek yada seneye cl de oynamayı tercih etcek.Akıllı birisiyse zaten bizi tercih eder.

Kamil Cörekci cok saglam bir oyuncu. tam bir savasci. altyapisini ingiltere de aldi. uzun yillar hizmet eder.

Ankaragücünde yaprak dökümü - ÖNEMLİ

Spor Toto Süper Lig’de, yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle kadrosundaki birçok futbolcusunu kaybeden Ankaragücü’nde, 2 oyuncu daha sözleşmesi feshetti.

Sarı-lacivertlilerde, Uğur Uçar ve Özgür Çek, bugün notere giderek sözleşmelerini feshederken, alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na başvuran Tisdell’in de sözleşmesini feshedeceği öğrenildi.

https://spor.milliyet.com.tr/ankaragucu-nde-yaprak-dokumu-suruyor/spor/spordetay/06.12

Arkadaşlar Sağ Bek'te Uğur sol bekte ise Özgür iyi oyuncular. Kadro derinliği açısından hemen 2 futbolcu ile de anlaşma yapılması gerekmektedir.

Cevap: Ankaragücünde yaprak dökümü - ÖNEMLİ

Yazik gercekten. BU kulübü bu hale getirenler utansin. Gökcek ailesinin yok etmedigi kulüp kaldi mi? Üzülüyorum gercekten.

Cevap: Ankaragücünde yaprak dökümü - ÖNEMLİ

Ugur Ucar gereksiz artik, son zamanlarda izlemedim ama Kamil'i aldik sayilir guvenilir kaynaklara gore. O da sag bek yani Ugur Ucar gereksiz olur bu durumda.

Ozgur ise alinsin, cok izlemedim ama izledigim kadariyla gayet iyi ve olumlu konusanlar cogunlukta zaten.

İkisini de almalıyız. Eboue'nin alternatifi Sabri! Uğur sabriden kat kat iyidir.

Özgür ve Uğur alınmalıdır!

Özgür'ün asıl mevkisi Sol kanat, 2.mevkisi ise Sol bektir.

Üst Alt