Anlaştığımız Dünyaca Ünlü Forvet Kim Olabilir ? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlaştığımız Dünyaca Ünlü Forvet Kim Olabilir ?

Cevap: Anlaştığımız Dünyaca Ünlü Forvet Kim Olabilir ?

Milito'yu bekleyen renkdaşlar, Milito inter ile iki yıllık sözleşme yenilemiş ve burada mutlu olduğunu belirtmiştir. isminin anketten kaldırılması daha mantıklı diye düşünüyorum. kendi fikrimi tekrarlamamda fayda var; anlaşılan isim büyük bir ihtimalle podolskidir. Keita'danda bu sebepten dolayı vazgeçilmiştir.

Bu yillarda dünya'da santrafor kitligi varken; Tevez, Berbatov, Drogba, Adebayor ve Millito gibi santraforlar dünya'nin sayili santraforlar arasinda.. ve millet bunlarin gelmesini bekliyor, çok beklersiniz.

Podolski sol'a iyi gider, zaten o gelir büyük bir ihtimal ile.

Maliyet ve verim analizi yapıldığında Podolski en muthemel isim gibi gözüküyor. Diğer taraftan en akıllıca seçim Adebayor olur. Ben ise eğer Baroş'u satmak gibi bir planları yoksa wigan athletic' den Victor Moses ın alınmasını tercih ederim. Çok genç ve yetenekli üstelik kulübede başlamayı da içerlemeyecektir.

Nedenini bilmiyorum ama forlan olsun istemiyorum bu ismin

Cunku kalitesi tartisilir olmaya baslandi.

Klup bazinda gosterdigi ile miili takimda gosterdigi basari cok farkli.

Taraftari bile (Ath.) gonderilsin diye bakiyor.

Forlan geldigi sene bile ,Baros etkisi yapmaz.

Cunku kalitesi tartisilir olmaya baslandi.

Klup bazinda gosterdigi ile miili takimda gosterdigi basari cok farkli.

Taraftari bile (Ath.) gonderilsin diye bakiyor.

Forlan geldigi sene bile ,Baros etkisi yapmaz.

Olabilir. Ayrıca ispanya liginden gelipte basarılı olan ne hoca var ne futbolcu orasıda kafamı karıstırıyor yas meselesine ve sezon basındaki mevzulara girmiyorum bile Copa Amerikadada duran toplar olmasa görmicektik kendisini

Forlan gelirse ikinci buyuk hatamizi yapmis oluruz transfer doneminde (ilki Keita'nin gundeme gelmesiydi). Forlan parasini alir Guti kadar oynar, gecelerimizi ve kizlarimizi test eder, iki yil sonra da pasa pasa gider.

Sahada topcuyu basarili kilan bir tek sey vardir kalitesinin yaninda, o da hirstir. Drogba bu ligin altini ustune iste o karakterinde mevcut olan hirstan dolayi getirir. Gidip genc ve patlama yapmak isteyen bir forvet alin o hirsi gosterecektir. Fakat milli maclarda bile bitse de gitsek tadinda oyna(ma)yan Forlan katir yuku kadar parayi da garanti aldiktan sonra lutfedip de kendini zora sokmaz.

Cok yanlis olur, insaallah Terim bu hatayi yapmaz, o yapsa baskasi mani olur.

Üst Alt