Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı- - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Cevap: Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Yahu adamın son 10 seneyi bu kadar net hatırlaması pek mantıklı gelmedi bana. Ayrıca kendisini de göstermemiş sözlükte kimseye. Gerçi daha iyi büyük ihtimal tipsiz olduğundan bütün hikayenin etkileyiciliği kayardı:ka21: Bilemem yani.

Haklisin ama oyle dusunmemen gerek, Ebru gibisi yoktur, olamaz yani. Ne salak kiz ya inanamiyorum hala.

Ebru gibisi yoktur diyorsun, belki haklısın. Ancak buna benzer bir hikaye, yaşı benden büyük tanıdığıma gelmiş. Neyse, ismini de söyleyeyim, Eren. Kendisi şu an 40 yaşına geldi sanırım, evli çocuklu falan filan. Her neyse, üniversiteye başladığı sene Yağmur diye bir kızla sevgili olmuşlar ve tam 7 sene beraberlermiş. Artık seneye evleniriz muhabbeti yaparken falan, Yağmur denilen kız bunu birgün şak diye terketmiş. Niye? Liseye gidiyorken aşık olduğu çocukla aynı iş yerinde çalışmaya başlamışlar ve çocuk buna asılınca, bu da direk bırakmış Eren'i. Anlayacağın, 7 sene falan herşey çöp.

Acı ama gerçek olan bu. Yaşanmış veya yaşanmamış günümüzde hikayelerin sonu hep böyle bitiyor.

Bir gün 2 paket sigaramla oturdum bu hikayenin başına, saatlerce okumuşum nasıl geçti zaman bilmiyorum. Müthiş bir anlatım tarzı var. Gerçekten kaybolup gidiyosun hikayenin içinde. Çünkü herkeste yaşanmış hikayeler var bu hikayenin içinde...

Vallaha beyler, okuyacam dedim, okumadim. Okadar kotumu yani ? Olum felan mi var ?

Hikaye kurgu o kesin zaten.

Bu hikayenin içinde olduğunu belirten birisi çıkmıştı İnci'de. İsimler gerçek değil, ancak yaşanılan olaylardan dolayı biliyorum, Ebru diye bahsettiği kız, (-ki gerçek ismi Yasemin) üniversiteden arkadaşımdı ve kendisi bazen bana sevgilisiyle ilgili şeyler anlatırdı falan diye baya baya şey yazmıştı ancak Kelebek'in ricası üzerine daha fazla yazmayacağını belirtmişti.

Hala bu yazının word haline dönüştürülmüş hali masaüstümde durur.. Zamanında çok canımı sıkan biri olmustu. Aklıma geldikçe açar okurum.

Duruma bagli. Yarim metre gozumun onunde cok sevdigim birisi hayatini kaybetti. Hayatimda en cok sevdigim kiz beni 1 kucuk hata yuzune komple sildi.

Tecrubeler insani degistirebiliyor.

Aynen öyle kardeşim.Öyle şeylerle sınanıyoruz ki, bunu hiçbir kitap, hiçbir bilginin anlatımıyla anlayamıyoruz, sadece yaşayarak anlaşılıyor bazı şeyler. Öyle bir bakıyorum ki hayata, millet bana bakıp bakıp deli bu diyor..Ama yaşanmışlıklar işte..

Bu yüzden gecem, gündüzüm, dünüm, yarınım ilk başta ailem sonra Galatasaray.

hala yazıyor mu kelebek :D az sövmedim ona yahu gecelerimi yedi, kimi zaman ağladım kimi zaman bastım kahkahayı, bağımlısı olmuştum kurgu bile olsa inanılmaz sürükleyiciydi.:005:

Çocuk en başta Elif ( adı buydu galiba) konusunda hata yaptı.Sonrasında acımadım beter olsun.

Ben de bunun yarisina kadar okumustum sonra unutmusum birakmistim devam ederim belki :)

Üst Alt