Antalyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Linnes, Josue, Garry IN
Carole, Lescuk, Yasin OUT

Degisikliklerin boyle olmasi lagzim mac icinde, bu kadroya gore...
Bana gore Josue ve Linnes 11 baslamaliydi Lescuk ve Carole yerine...

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Bu muhteşem kadroyuda övün Sağ koridoru Yasine solu Carole emanet etmek nedir Sabri-Linnes oynasa daha iyi Josue-Tolga-Selçuk,Chedjou-Ahmet-Semih gereksiz kalabalık ve kısırlık oluşturacak hem Garry hemde Linnes lazımdı
24152.jpg

Hadi bjk maçında onların güçlü oldugu tarafı kapatayım dedin Semihi koydun anladık.Bu maçta yine Linnes yok.3 4 3 çıktıgını varsayarsak hadi Semihidie bir derece anlarım 3.stoper olarak.Bu sefer yasin kararı yine yanlış.3 4 3 te yasinin yerinde en verimli olacak adam Linnestir.Ne yapıyor bu çocuk hocalarına küfür mü ediyor bu kadar haketmesine rağmen hor görülüyor anlamıyorum.

Bu muhteşem kadroyuda övün Sağ koridoru Yasine solu Carole emanet etmek nedir Sabri-Linnes oynasa daha iyi Josue-Tolga-Selçuk,Chedjou-Ahmet-Semih gereksiz kalabalık ve kısırlık oluşturacak hem Garry hemde Linnes lazımdı
Ekli dosyayı görüntüle 16632
Bu kadroda Yasinin yerinede Carole olsa bende okeyi alirsin

Not: Carole u begendigimden degil de Yasini pek bilemeyecegim... Yasin bana gore oynarsa ileri uclunun Adami ortanin degil

Son düzenleme:
Bu kadroda Yasinin yerinede Carole olsa bende okeyi alirsin

Renktaş Carole/Yasin tercihi zor bence,biraz defansiflik lazımsa Carole,bastırmamız gerekirse hücum yönünden dolayı Yasin ikiside tercih edilebilir ama Linnes bu oyunda bizim takımda banko olmalı keza Rodrigueste gerekliydi

Tolga kalasının olduğu her 11 en kötü 11'dir. Hoca senden ümitliydim yanıltma bizi kes şu mal Semih-Tolga-Carole sığırlarını.

TaPaTaLk

Boşuna tartışıyoruz kim oynasa digerinden medet umduracak kadar kötü kadromuz var

Selçuk
De Jong
Tolga
Josue

Dördü bir Melo etmez.

Sabri-Cavanda-Linnes bir Eboue etmez

Carole Riera'nin tahta bacağı etmez

Kimi oynatsak diğeri niye oynamıyor diyecegimiz qma HICBIRININ bir halt olmadığı bir 18 var elimizde.

Üst Alt