Antalyaspor Maçındaki ilk 11'imiz ve Ortasaha Kurgumuz Nasıl Olmalı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor Maçındaki ilk 11'imiz ve Ortasaha Kurgumuz Nasıl Olmalı?

Sinan'ı bir şekilde taktir etmek lazım rakip defansın arkasına öyle bir hareketleniyor ki rakibi tamamen çaresiz bırakıyor tek eksikliği özgüveni o da olduğu an bitiriciliği de eski günlerine döner işte o zaman fırtına gibi eser ortalığı yıkar geçer bana stil olarak Burak Yılmaz'ın geçmişini hatırlatıyor Burak da kanat olarak başlamış daha sonra forvet oyuncusuna döndürülmüştü. Sinan'ı kazanmak istiyorsak Gomis - Sinan gibi 4-4-2 tarzı bir oyun oynayabiliriz. Bugün Gomis - Eren pozisyona giremezken Sinan 2 tane net pozisyon yakaladı bence şans veya tesadüf de değil adam resmen golü kokluyor umarım ileri ki günlerde gollerini de dizmeye başlar
kayseri ve sivas maçında toplamda 4 gol atacaktı nerdeyse,kısa sürelere ragmen.hem şansız hem de az beceriksiz davrandı maç heycanı ile....sinan gol atarsa devamı gelecek ve hoca kesemeyecek takımdan cok belli

kayseri ve sivas maçında toplamda 4 gol atacaktı nerdeyse,kısa sürelere ragmen.hem şansız hem de az beceriksiz davrandı maç heycanı ile....sinan gol atarsa devamı gelecek ve hoca kesemeyecek takımdan cok belli

Sinan'ı kazanmaya az kaldı. Hoca her maç fırsat vermeye başladı yavaştan değerlendirmeye başlarsa harbiden ligi toz duman eder garip bir stili var top önündeyken bileklerine çok hakim en büyük eksiği de defansif yönden ama bugün baya çabaladı mesela Antalya maçında gol atacaktır açılışı yapar :D

Sinan'ı kazanmaya az kaldı. Hoca her maç fırsat vermeye başladı yavaştan değerlendirmeye başlarsa harbiden ligi toz duman eder garip bir stili var top önündeyken bileklerine çok hakim en büyük eksiği de defansif yönden ama bugün baya çabaladı mesela Antalya maçında gol atacaktır açılışı yapar :D

konya macı ile başlar sinanın serüveni

Linnes'i her yerde oynatabiliriz; sağ bek, sol bek, 8 numara, sağ kanat, sol kanat gibi 5 mevkiyi rahatlıkla oynayabilecek kapasitesi ve hızı var. Kupa da konya maçında fatih hoca bir şeyler deneyecektir Linnes konusunda nedense bir ümidim var ama çok çalışması lazım
Linnes elbette babamin oglu degil, uygun teklif gelirse satilabilir hatta ama bende Linnes'i severim yani. Mesela Latovlevici, Koray, Ahmet, Sinan gibilere ne kadar laf etsek az. Onun yüzü gülünce nedense bende mutlu oluyorum, garip bir sey. Cok iyi niyetli bir futbolcu oldugunu düsünüyorum. Mütevazi bir yasantisi var. Yüzünden belli oluyor, biraz saf ve sessiz olmasindan ötürü hicbir hoca pek forma vermiyor gibi ama.

Carroso
Mariano Maicon Serdar Linnes
Feghouli Tolga Belhanda Rodrigues
Eren Gomis

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt