Antu.com yüzyılın salaklığını yaptı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu.com yüzyılın salaklığını yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Antu.com yüzyılın salaklığını yaptı

angbk.png

MurtaZaaaaaaaaaa xD :asd:

Öldüm la gülmekten.:asd:

Konuyu kapatıyorum. Demekki neymiş kimse ile dalga geçmeyeceksin. Mesaj alınmıştır.

Recycle Bin fln anlamam ben,benim de mesajım olmalı bu topakta :asd:

Özgün :D

Sonradan Cimbomlu olan kişilerde, zaman zaman beliren bir hastalık. Kuş gAribi :eek:

Olm şimdi baktım çok dalga geçmişsiniz lan.Ayıp.

Evet sana sana sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar.. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara.. onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor okumak istiyor.. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz.. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz.. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler.. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz

Evet sana sana sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar.. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara.. onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor okumak istiyor.. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz.. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz.. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler.. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz
Özgün hala çakmamış.Dünkü yazdıklarında iddaa ediyor. Onun için açtık:D

Hababam :asd: Keşke videosunu koysaydın :D

Hocam bu arada kelimeler bire bir :D izleyerek mi yazdın :))

Yalnız bu konunun linkini verip 12 numaraya konu olarak açmak büyük hataydı.O mesajın capsini koysak daha iyi olurdu.Adamlar bu başlık altında konuştuklarımızı da gördü.

Konuyu açan arkadaşın Galatasaraylı olduğunu anlayıp banlamaları lazımdı gerçi ama angutlar anlamadı planımızı görmesine rağmen.:asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt