Antu İş Başında - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu İş Başında

Cevap: Antu İş Başında

o değil de parası neyse verelim fener bir kere daha gelsin, bir daha basalım şunlara :D doyamamışlar belli ki.

Her zaman söylerim ve bu güne kadar hiç yanılmadım; şereften , haysiyetten, onurdan, gururdan,vatan-bayrak-millet- sevgisinden en çok bahsedenler bunlara hiç sahip olmayanlardır.

böyle aptal taraftar yoktur abi. dünyada eşi benzeri yoktur.

adamların başkanları içerde yöneticileri içerde şampiyonluklarına kara leke bulaşmış takımları avrupa kapısından kovulmuş hala ne şerefi ne haysiyeti hala ne onurundan bahsediyorlar ?

biri bana cidden anlatsın abi. fenerbahçe taraftarının anneleri kimdir. annelerinin ak sütü nasıldır merak ediyorum?

artık yüzsüzlüğün kibirin son demlerine gelmişler. bundan ötesi var mıdır yok mudur bilemiyorum. Ulan cemal nalga skandalı başımıza geldi insan içine çıkamıyorduk bizler. bu olaylar başımıza gelse hayatımıza son verirdik herhaldi.

sizler kadar şerefsiz yok yeter artık ya kendinizi boka soktunuz şimdi sıra Türk Futboluna geldi onu da iyice boka sokmaya çalışacaksınız ama buraya kadar fener buraya kadar.

Sonunda mutlaka iyiler kazanır ve kazanacakta. Bütün yaptıklarınızın cezasını çekeceksiniz şeref yoksunları.

Fenerlileri görünce akraba evliliğinin ne kadar zararlı olduğu bi kez daha idrak ediyorum, eğitim şart..

Bir tek sol bekleri fb'yle ilgili. Maçları alırken maçların "bedel"leri önemli tabii :ays:

Üst Alt