Araba Tavsiyeleriniz ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Araba Tavsiyeleriniz ?

Cevap: Araba Tavsiyeleriniz ?

20 altına bulamazsam istediğim gibi 1 sene bekler temiz 30 a felan bulurum istediğim tarz ama ne gerek var 1 sene beklemeye

30'dan aşşağı GTI bulamazsın, bulduğun da zaten çok eski modeldir.

20 milyar civarı ve altına alınacak tek sportif araba 2005-2006 model opel corsadır.

GTİ olduğunu sonradan fark ettim lan tamam vurmayın.

206GTİ en son bulaşacağınız araba olsun 2012'ye giriyoruz artık 106, 206 gibi hurdalarla uğraşmayın kesinlikle. Zaten 206GTİ'nin en fazla ederi 14.000TL fln yani. 20.000TL yazanlar 2 senedir satamıyorlar öyle kalıyor, satanlarda iyi kazıklıyor o paralara.

Gidin 98 A3 fln alın o paralara daha iyi.

Olm LPG'li araba alma lan. Hemde Honda bu.

Yani ben LPG görünce Mercedes'in son modeli olsun direk arabadan soğuyorum.

Güzel gözüküyor da ben LPG'ci değilim. Benzini dert ediyorsan yöneleceğin ilk arabalardandır Honda ama.

Güvenlik açısından mı?

Yoksa ne açıdan?

Şu LPG işini bir ayrıntılı çözemedim.

Kullanıp da memnun olmayan yok. Güvenli de diyorlar.

Güvenlik açısından mı?

Yoksa ne açıdan?

Şu LPG işini bir ayrıntılı çözemedim.

Kullanıp da memnun olmayan yok. Güvenli de diyorlar.

Abartı gibi fln gelmesin, net konuşuyorum bedava LPG'li araç versinler binmem. Memnun olan cebini düşünüyor. Keyfi, güvenliği düşünmüyor.

Motorun tüm akrabalarının içine ediyor bir defa. Kim ne derse desin LPG motora tam anlamıyla uymayan bir yakıt. LPG'yi sorsan 100 kişiden 99'u ballandıra ballandıra anlatır. Ama hepsi haftada bir sanayiye girer orasını anlatmazlar.

LPG takılan motor, hiç takılmamışa göre %50'den fazla daha uzun ömürlü olur fln bir ton dezavantajı var LPG'nin. Kurallara uyarsan en başta kapalı otoparka giremiyorsun daha ne olsun.

Abartı gibi fln gelmesin, net konuşuyorum bedava LPG'li araç versinler binmem. Memnun olan cebini düşünüyor. Keyfi, güvenliği düşünmüyor.

Motorun tüm akrabalarının içine ediyor bir defa. Kim ne derse desin LPG motora tam anlamıyla uymayan bir yakıt. LPG'yi sorsan 100 kişiden 99'u ballandıra ballandıra anlatır. Ama hepsi haftada bir sanayiye girer orasını anlatmazlar.

LPG takılan motor, hiç takılmamışa göre %50'den fazla daha uzun ömürlü olur fln bir ton dezavantajı var LPG'nin. Kurallara uyarsan en başta kapalı otoparka giremiyorsun daha ne olsun.

Bizim sitenin otoparkı da kapalı ama 3-4 tane LPG'li araç var. Bunların 2 tanesi de Honda. Zaten Honda genelde LPG oluyor. :)

Bilmiyorum da kullananlara sordum işte ben, güvenlik konusunda için rahat olsun, yeter ki bakımlarını zamanında yaptır diyorlar.

Benim için şu anda 1.aşamada güvenlik, 2.aşamada ekonomi var.Diğerleri daha arka planda. Bilemedim.

Lpg'li araç almayın demem ama LPG'li Honda asla almayın! Isteyen istanbulda ki tüm Honda servislere danışsın "0 araba alıcam garantiyi bozmadan LPG takarmısınız" diyin ve alacağınız cevaba göre karar verin.

Lpg'li araç almayın demem ama LPG'li Honda asla almayın! Isteyen istanbulda ki tüm Honda servislere danışsın "0 araba alıcam garantiyi bozmadan LPG takarmısınız" diyin ve alacağınız cevaba göre karar verin.

LPG'li Jetta da buldum temiz, güzel. Fiyatı daha da uygun. 35.000 falan.

Onu tavsiye eder misiniz?

Üst Alt