Araç Önerisi Lazım, Max. Bütçe 40.000 TL - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Araç Önerisi Lazım, Max. Bütçe 40.000 TL

40.000 TL ye benim arabayı verebilirim. Yarın sabah 43.000 TL'ye ilana koyacaktım, anlaşırsak hiç koymam.

Opel Astra Sedan. Benzinli, otomatik.
2009 model. Arabayı 10.000 km civarında aldım, aldığımdan beri ben kullandım. Çok temiz kullanıldı, kapalı otoparkta durdu. Şu anda 97.000 km'de. Yetkili servis bakımlı. 2 parça boyası var, değişeni yok. Çok yakmaz. 7 litre civarı şehir içi aşağı yukarı. Her şeyi tertemiz, aldığımdan beri çok iyi baktım. :) Bir de Michelin Cross Climate var üstünde, geçen sene taktırdım.
Ehliyet aldığımdan beri bu arabayı kullanıyorum. Güzel bir bağ var aramızda :) En azından bildik birine gider, sevinirim valla bende.

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

H kasamı admirim.
1.6 ise 7 litre nasıl yakıyor şaka mısın

BMW / 3 Serisi / 320d / Standart / 3.20D FULL & DUSUK KM & SORUNSUZ sahibinden.comda - 449890121

benim aracin bile en boktan donanimlisi 57 binden basliyor
daha iyisini bulmak zor oluyor ama türkiyede
bildigim kadariyla türkiyeye gönderilen araclar cogunlukla standart donanim oluyor
bmwnin sitesinden gecen hafta yeni kasa 520dlerin fiyatlarina bakmistim 500 bin küsür mü ne diyordu standart donanim
o kadar para verip 5 serisinin en düsügünü almak adama acayip koyar la
sen burada 70 bin euroya 540d alirsin üstüne full donanim ile
sifirindan bahsediyorum

Hatta şöyle gösterebilirim anlık :)

a30d4c6deffb845a7cd7812cf68ccdb2.jpg

Şartlarımızı biraz daha zorlayıp 38 bin liraya kadar bakmaya devam ediyoruz. Piyasada kazasız araba yok gibi. Bir araba beğeniyoruz hasar kaydı var vazgeçiyoruz.

Başlıkta belirttiğim gibi bütçem 35.000 tl. Eşimle genel olarak hafta sonları kullanacağız, otomatik olursa tadından yenmez. İstanbul'da yaşıyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

2005-2006 corolla tercihen hb bagaj ihtiyacı aşırı ise sedan bakabilirsiniz. Ben 33.5'a 2016 Kasım'da sattım ilk sahibiydim 10 sene kullandım değişen yok 2 parça boya vardı 110.000 km de idi. 8-9 sene lpg ile kullanıldı tık demedi yağını suyunu ver o motor seni 500.000 km den fazla götürür. 10.000 den 10.000'e 250 tl masrafı olur o kadar. Fakat araç alırken dikkatli olun aracı iyi seçin millet sahtekar pert araçları boya bile yok diye satıyorlar iyi usta+computest ayrı ayrı şart. Sorgulamayı da plakadan değil şase no'dan yapın.

2011 2013 arası polo dsg li almanı önenirim.Fakat bu dediğin fiyatlarda genelde hasar kayıtlı araclar.42 bine falan temiz bulursun.

Jeep Cherokee 4x4 V8, 5.2 ya da 5.9 cc iyidir. Meraklısından alacağın için genelde de bakımlı olur, sıradan ekonomik araba binicisi değil. Offroad araç, içi de gayet konforlu oluyor baya kullandım bunlardan. Aracı temiz tutar bakımını yaparsan sonradan satması da çok zor değil, yine meraklısına veriyorsun çünkü. LPG+ Benzin örnekleri daha fazla ama şunların sadece benzin olanları var, onlardan bulmaya çalış.

1996 Jeep Grand Cherokee 5.2 31.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 411764607

1998 Jeep Grand Cherokee 5.2 46.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 463316462

Sırf benzin olanları var yalnız onlardan bak, yine Bronco ve Chevy Blazer da fena araç diil. LPG'lerle bi sürü otoparka sokmazlar seni. Benzin yiycen biraz.

Bi de dizel olanları alma, 2001 model olanlar, onların motor italyada mı ne yapılıyor, Amerikan motor değil.

Bu eski cherokeeler sağlam ve keyifli araçlar.

Son düzenleme:
Üst Alt