Arda Fenerbahçe Derbisi'nde Oynamalı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Fenerbahçe Derbisi'nde Oynamalı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Fenerbahçe Derbisi'nde Oynamalı mı?

belki de arda yi bu maca hazirladilar ama blöf yapiyorlar yok 45 dakika falan fistan diye...hic belli olmaz bizimkilerin isi...zaten bir iddiamiz kalmamis :)

fb'yi tonga'yya düsürmek istiyorlardir belki ;)

Ne kadar oynayabilecek durumdaysa o kadar oynası. 90 dakikaysa 90, 5 dakikaysa 5.

İlk 11 için hayır oyunu kullandım. Sonradan girebilir belki ama bence ikisine de gerek yok.

Şu çocuğun üstüne ne kadar gereksiz yük varsa yüklediğimiz için kaybettiğimizi ne zaman farkedeceğiz acaba? Arda kaptan olacak, lider olacak, Metin Oktay olacak, 10 numara olacak, tek başına maçlar alacak, avrupada kupa getirecek, fenere koyacak diye diye alın elimizde kala kala Arda'nın 1.5 senedir top oynayamayan hali kaldı...

Şimdi de tutturulmuş gitmeden önce fenere gol atacak galibiyet alacak diye. Çocuğun zaten durumu müsait olsa aylardır yatış yapmaz çıkar her maç oynardı senede 45 maç oynamış adamdan söz ediyoruz. Demekki sakat demekki durumu müsait değil. O zaman yine yeniden üzerine gereksiz yükler yükleyip 50 bin kişinin önüne atmanın sebebi ne?

Bu maçı birileri aldıracaksa bu sakatlıklardan yüzü gülmeyen Arda'nın değil, şu takıma mağlubiyet rekoru kıran milyonluk eşşeklerin boynunun borcudur...

Takım galip durumdayken oyuna girerse katkı sağlayabilir. Öbür türlü çok morali bozuluyor Arda'nın. O aşırı duygusal hissi üzerinden atamıyor/katkı veremiyor.

İlk 11 için hayır oyunu kullandım. Sonradan girebilir belki ama bence ikisine de gerek yok.

Şu çocuğun üstüne ne kadar gereksiz yük varsa yüklediğimiz için kaybettiğimizi ne zaman farkedeceğiz acaba? Arda kaptan olacak, lider olacak, Metin Oktay olacak, 10 numara olacak, tek başına maçlar alacak, avrupada kupa getirecek, fenere koyacak diye diye alın elimizde kala kala Arda'nın 1.5 senedir top oynayamayan hali kaldı...

Şimdi de tutturulmuş gitmeden önce fenere gol atacak galibiyet alacak diye. Çocuğun zaten durumu müsait olsa aylardır yatış yapmaz çıkar her maç oynardı senede 45 maç oynamış adamdan söz ediyoruz. Demekki sakat demekki durumu müsait değil. O zaman yine yeniden üzerine gereksiz yükler yükleyip 50 bin kişinin önüne atmanın sebebi ne?

Bu maçı birileri aldıracaksa bu sakatlıklardan yüzü gülmeyen Arda'nın değil, şu takıma mağlubiyet rekoru kıran milyonluk eşşeklerin boynunun borcudur...

cok haklisin kardes...simdi oynayacak ama kötü performans sergileyecek sonra 50 bin kisi arda ya yüklenecek..zaten yeterince harcadilar en degerli oyuncumuzu daha fazlasina müsaade etmeyelim...polat ve ekibi bu adami gercekten harcadi...hala nasil destekleniyorlar anlamiyorum !!!

skatlıktan yeni cıktı.. tum macı kaldırcak kondisyonu oldugunu sanmıyorum gecen hafta ole gelmişti bana ankaragucu macında.. bu sebepten bence oynamasın ilerleyen bolumlerde girsin.. soyle bi olay da var eger ilk 11 cıkarsa ve gucu yetmezse bu macı kaldırmaya iyice milletin gozune batmaya baslıcak.. ayrıca kondisyonu olmadan cıkıp eksik kalcagımıza sonradan girsin daha iyi.. zaten takımın hiç bir yeri dogru duzgun işlemiyor.. ha su 1 haftada acıgını giderdiyse iyi bir ardayı tabiki isteriz ;)

Oynayacak durumdaysa tabii ki oynamali. Aydin'i oynatacak halimiz yok :eek:

Aman oynamasın sakatlanır filan sonra milli takımda oynayamaz şimdi;)

Oynayabilecek durumdaysa oynamalı tabii ki. Yalnız ilk 11'de başlamayacak ise ikinci yarı oyuna girmesi bir anlam ifade etmez. Kesinlikle ilk 11 başlamalı, duruma göre çıkar. Onun yerine girecek olan, Pino ve Kewell gibi sonucu doğrudan etkileyecek bir isim olmalı, ki o tür alternatif de yok başka.

Çoğu kişi katılmayabilir ama ben Pino'nun yedek kalmasını, bu maç için daha uygun buluyorum. Arda-Yekta-Kazım üçlüsüyle başlanmalı.

Kewell - Arda - Pino yapilabilir.

Arkalarinda Cana - Culio

Al sana COOLIO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt