Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim

Cevap: Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim

10-15 tane ergen sövdü diye bütün Galatasaraylılar mı sövmüş oluyor? Ya da tarihin en kötü sezonunu geçiren Galatasaray'da takımın yıldızı ve kaptanına stadda tepki olması bu kadar mı abartılmalı?

Ben ve benim gibi milyonlarca Galatasaraylı Arda'ya hiç küfür etmedi. Aksine hep destek olduk. Bizi de mi çiğneyip geçiyor şimdi Arda? O beğenmedimiğiz uA bile Arda'ya kaç kere destek oldu.

Güzel bi ata sözü var ..... ......e çavdar ekmeği bahane diye. Kimse duygu sömürüsü yapıp, kendini mazlum göstermeye, hatalarını başkalarının üstüne yıkmaya çalışmasın. Herşey gün gibi ortada.

https://www.gscimbom.com/forum/turg...tasaray-ve-arda_quot_-o-zaman-dur-orada_.html

sanmas%FDnlar+seni+yaln%FDz+biz+buralarday%FDz

Elano, Misi kazmalarına tapan yabancı hayranı taraftar sonunda (iş işten geçtikten sonra) Arda'nın kıymetini anladı. Kimse kimseyi kandırmasın. Sabri'ye yapılanlar aynı şekilde Arda'ya da yapılmıştır. İkiside takımın kötü dönemlerinde hedef tahtası olmuşlardır. Futbolculukları bile sorgulanmıştır. Balaldıra ballandıra ünlü ve yabancı transfer dedikodularına, 'tu kaka' yerli muhabbetlerine devam, bu taraftar Arda'yı haketmiyor!

Elano, Misi kazmalarına tapan yabancı hayranı taraftar sonunda (iş işten geçtikten sonra) Arda'nın kıymetini anladı. Kimse kimseyi kandırmasın. Sabri'ye yapılanlar aynı şekilde Arda'ya da yapılmıştır. İkiside takımın kötü dönemlerinde hedef tahtası olmuşlardır. Futbolculukları bile sorgulanmıştır. Balaldıra ballandıra ünlü ve yabancı transfer dedikodularına, 'tu kaka' yerli muhabbetlerine devam, bu taraftar Arda'yı haketmiyor!

sabriyi dinledinmi trabzon macindan sonra?

Arda artık kalsa da bu problemler hep kafasını meşgul edecek. Bari gitsin de hem kendisi için iyi olur, hem de bize para kazandırmış olur hiç değilse..

Doğru demiş çocuk haklı, tribünler saygı duymayı öğrenene kadar da gelmemeli.

Kaptanlıgı kaldıramadım arkama bakmadan kacmaya calısıyorum desene suna sen :haha:

adam 200 kisi bagirdi diye kusuyor

bende derimki

bre kaptan seni isteyen 200 kisi yokmu?

onlarin degeri dahami az diger 200 kisiden

gec bu ayaklari

anca kendi vicdanini kandirirsin bir sureligine

oda 1-2 yil sonra bir tarafinda patlar geceleri uyuyamazsin

Bu cocuk niye kamuoyuna bir aciklama yapmaz ki yada yaptirilmiyor.sagda solda konustu bana gibisinden haberler cikiyor.

cikip dese sene sonu gitmek istiyorum.bitti.

burdayim kaptanligimin basindayim .bitti.

sonucta herkes icin bir transfer haberi cikabilir.Ama takim kaptanin bu kadar gitgelli bir donemi olmamasi lazim.

arda hakkında hiç yazı yazmadım bu forumda ama artık dayanamadım bu çocuğa yapılan kaçınçı haksızlık.... Biz galatasaray taraftarının unutmaması gereken birsey var bu çocuk sahada kalbi durana kadar koşan ARDA.hala gözümün önünden gitmiyor ibb maçında o yerde yatışı.......

[video=youtube;p0W05pOF6RQ]https://www.youtube.com/watch?v=p0W05pOF6RQ[/video]

Diyarbakır maçında 10-15 ergen yoktu beyler. Kendinizi kanıdrmayın. Maç sonrası yazılarında vardı, meşhur tezahurat söyleniyor hani içinde kız arkadaşı olan sonra Erman Toroğlu'nun belki de ondan kuvvet alıp "Arda'nın sakatlığı seksten" demesine sebep olan tezahurat. Öyle ya kendi taraftarı kız arkadaşıyla ilgili beste yaparsa elin adamı da tutar olmadık yerine götürür lafı. Yapar arkadaş. Hiçbirşey de diyemezsin. Neyse o olay oluyor. Sonrasında tribünler Arda'yı çağırıyor adam doğal olarak gitmiyor. unun üstüne küfür ediliyor. Lan adamla jb mi geçiyorsunuz? Fino köpeği mi bu?

Adam ağır reis beyler. Söylediklerinde de sonuna kadar haklı, dediyse.

Diyarbakır maçında 10-15 ergen yoktu beyler. Kendinizi kanıdrmayın. Maç sonrası yazılarında vardı, meşhur tezahurat söyleniyor hani içinde kız arkadaşı olan sonra Erman Toroğlu'nun belki de ondan kuvvet alıp "Arda'nın sakatlığı seksten" demesine sebep olan tezahurat. Öyle ya kendi taraftarı kız arkadaşıyla ilgili beste yaparsa elin adamı da tutar olmadık yerine götürür lafı. Yapar arkadaş. Hiçbirşey de diyemezsin. Neyse o olay oluyor. Sonrasında tribünler Arda'yı çağırıyor adam doğal olarak gitmiyor. unun üstüne küfür ediliyor. Lan adamla jb mi geçiyorsunuz? Fino köpeği mi bu?

Adam ağır reis beyler. Söylediklerinde de sonuna kadar haklı, dediyse.

ben ona kufur etmedim bende GS taraftariyim

gitmesi GSa zarar verecekse bende ardanin dusmani olurum?

varmi bir itiraziniz?

2000 kisi olsun

5000 kisi olsun ne farkeder?

Stadda toplam 15.000 kişi varsa biraz farkeder. Tüm Türkiye'yi gezip anket yapamayacağımıza göre Arda'nın ölçü alacağı yer de orasıdır.

Ki ben buradan bile ölçerim. Arda'yı savunanların isimleri bellidir genellikle Onur ben ve Tamer...

Eleştirenler? Liste yapmaya kalksam forum kitlenir.Ben tek kalırım 3-5 kişiye cevap yazarım %90. Benim istatistiğim bu. Arda'nınki stad.

Şimdi gdiyor diye millet ağız değiştirmiş olabilir ya da son milli maçtan sonra. Bunlar beni ilgilendirmiyor. Genele bakarım.

2000 kisi olsun

5000 kisi olsun ne farkeder?

Bence basa gelmeden yazmak kolay.Herkes hakli sen dersin seven de var o der herkes sovdu .

Bu saaten sonra hayirlisi satilmasidir.(bence)

ama su donemde cikip kendinin bir kamuoyu bildirisi yayinlamsi icap etrmekte.

Stadda toplam 15.000 kişi varsa biraz farkeder. Tüm Türkiye'yi gezip anket yapamayacağımıza göre Arda'nın ölçü alacağı yer de orasıdır.

Ki ben buradan bile ölçerim. Arda'yı savunanların isimleri bellidir genellikle Onur ben ve Tamer...

Eleştirenler? Liste yapmaya kalksam forum kitlenir.Ben tek kalırım 3-5 kişiye cevap yazarım %90. Benim istatistiğim bu. Arda'nınki stad.

Şimdi gdiyor diye millet ağız değiştirmiş olabilir ya da son milli maçtan sonra. Bunlar beni ilgilendirmiyor. Genele bakarım.

Gs taraftarini stada gidenlerden ibaret saniyorsa zaten GS kaptani olmayi haketmedigini tescillemis olur.

Buraya o tezahuratin yapilacagini ilk ben yazmistim sizin gece vaktinizde, ua dan biri post etmisti. bu isin uanin elinin altindan ciktigi cok bariz.

sen takimin kaptanisin bu olaylara hakim olamayacaksan isin ne orada?

30 milyon taraftar var ben adim gibi eminim ua nin o gunku dusuncesi sadece IQ seviyelerinin ispati. benim gibi dusunen insanlar azmi?

adamlar tepki vermek istedi, kafalari basmadi sacmaladilar

hakliyken haksiz duruma dustuler

isinize gelince arda icimizden biri

isinize gelmeyince dunyadan haberi yok

ardada bundan beslendi durdu

Gs taraftarini stada gidenlerden ibaret saniyorsa zaten GS kaptani olmayi haketmedigini tescillemis olur.

Buraya o tezahuratin yapilacagini ilk ben yazmistim sizin gece vaktinizde, ua dan biri post etmisti. bu isin uanin elinin altindan ciktigi cok bariz.

sen takimin kaptanisin bu olaylara hakim olamayacaksan isin ne orada?

30 milyon taraftar var ben adim gibi eminim ua nin o gunku dusuncesi sadece IQ seviyelerinin ispati. benim gibi dusunen insanlar azmi?

adamlar tepki vermek istedi, kafalari basmadi sacmaladilar

hakliyken haksiz duruma dustuler

isinize gelince arda icimizden biri

isinize gelmeyince dunyadan haberi yok

ardada bundan beslendi durdu

Pek bağlantı kuradamadım. Adam ne yapsın? Hava alanında küfür yiyor, statta tezahurat, orda burda tepki nereye bakacak? Evinde otururken "Oh ne rahatmışım" mı diyecek?

Hepsi birikti işte. Medyanın saçma sapan gazına gelip eleştirdiler.

Ki hiç haketmemişti sakatlıktan dönen adama tepki neyin nesi? Ki yaptıkları da ortada sakatlanana kadar. Sakatlığından sonraki rakamlar da belli. Adam bir kere haksızlığa uğramış ikincisi ahlaksızlığa. İkincisi çok daha kötü tabii. Elalemin diline düşürmek vardır ya onu yaptı kendi taraftarı işte.

Pek bağlantı kuradamadım. Adam ne yapsın? Hava alanında küfür yiyor, statta tezahurat, orda burda tepki nereye bakacak? Evinde otururken "Oh ne rahatmışım" mı diyecek?

Hepsi birikti işte. Medyanın saçma sapan gazına gelip eleştirdiler.

Ki hiç haketmemişti sakatlıktan dönen adama tepki neyin nesi? Ki yaptıkları da ortada sakatlanana kadar. Sakatlığından sonraki rakamlar da belli. Adam bir kere haksızlığa uğramış ikincisi ahlaksızlığa. İkincisi çok daha kötü tabii. Elalemin diline düşürmek vardır ya onu yaptı kendi taraftarı işte.

ardanın ruh halini bu kadar iyi açıklayan bence ilk yazı :tiphat:

Üst Alt