Arda: "Galatasaray'ın teklifi komikti" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Galatasaray'ın teklifi komikti"

Arda Barselona'da sözleşmesi 2020de bitiyor yani döneceği zaman 33-34 yaşında olacak ve o yaştaki Arda'yı istemem.
Önümüzdeki sene Galatasaray'a gelmeyecekse istediği yere gidebilir.

Alt yapı tespitleri doğru gerisi çöp.. Hamza hoca türk hayranlığından gitti canım başarısızlığının nedeni evlatçı olması.. melo ve tellese izin vermesi yerini dolduramaması vs. Taraftarın sinirini zıplattı

Düşünsenize, bir oğul başkaları arasında babasi hakkinda bunları diyor:
'Günler oldu bize yemek verilmedi'
'verdigi para komik'

Bunları diyen evlat bi s.tir olup gitsin bi zahmet

Komik derken? Yazin kiralama isleri konusulurken o zaman da bu parayi Galatasaray alt yapiya kullansin gibi bir sey demisdi. Bu mallar 6 aylik icin kim bilir nasil bir fiyat onerdiler.

Sent from my SM-G920W8 using Tapatalk

Komik bir teklif yaptı dediğin kulübün adını ağızına alırken besmele çek sonra konuş. O kulüp seni buldu, yetiştirdi, parlattı, şuan Barcelona'daysan bu Galatasaray sayesindedir ve her şeyden öte sen bir Galatasaray taraftarısın. 6 ay boyunca maçlara çıkmadın. Ve şuan kondisyon olarak bitik olduğunu biliyorsun. Zaten kiralamak istedik yani win-win durumu. Hayır yani aylık 1500 lira maaş + akbil + yemek parası teklif etselerdi ne olacaktı ? Senin paraya mı ihtiyacın var ? Gerçekten Galatasaraylı'ysan böyle bir açıklama yapmamayı boşverdim senin o teklifi kabul etmen gerekirdi.

- Burak gitti
- Sabri sakat
- Umudun da babası öldü
tam saracak adam arıyorduk
iyi denk geldi...
bence teklif yapmamışlardır.
gelme demek istemişlerdir anlayabilene

O lanet olası çeneni tutsan ölürmüydün.

Ben bu kadar konuşan başka bir futbolcu tanımıyorum. Marjinal olacağım değişik olacağım entelektüel takılacağım herkese yaranacağım diye bokunu çıkarıyorsun.

Git topunu oyna ya.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Su arda yuzunden barcadan bile sogudum. Bir an evvel defolup gitse de tekrardan messiyi keyifle izleyebilsem.

Son düzenleme:
Üst Alt