Arda İdmanda Sakatlandı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda İdmanda Sakatlandı

Cevap: Arda İdmanda Sakatlandı

Arda ve Servet umarım sezon sonu hatta devre arası satılırda gider. Gitmeyi isteyeni tutmayacaksın. Bir tanesi gitti. 2 senedir takımı içeriden sabote edenler bu Avrupa meraklısı olanlar zaten.

Arda, Belçika maçında yediği acımasız tekmenin ardından oyuna k.çını yırtarcasına devam etmeden önce düşünecekti!!!

Arda, sakat ayağındaki koca aparatla sağda-solda sürtmeden, basketbol maçlarında şov yapmadan önce düşünecekti!!!

Arda, önce milli takımı değil; takımını düşünecekti!!!

Arda'nın artık düşünmesine gerek yok!!! Onun yerine Oğuz Çetin düşünüyor!!!

Arda, Belçika maçında yediği acımasız tekmenin ardından oyuna k.çını yırtarcasına devam etmeden önce düşünecekti!!!

Arda, sakat ayağındaki koca aparatla sağda-solda sürtmeden, basketbol maçlarında şov yapmadan önce düşünecekti!!!

aynen..artık bırakın arda yı savunmayı..bu çocuk istediği gibi at koşturuyor birilerinin buna dur demesi lazım uyarılması lazım hala da akıllanmıyorsa derhal satılmalı

Arda. İbrahim Kutluay'la beraber maç sonrası spikerin sakatlıkla ilgili sorusuna şöyle acıklama yapmıstı :boşver ayagı finale dogru gidiyoruz diye.

en son dusundugu sey: Galatasaray

milli maç hatta basketbol macı bile takımından once gelir

Arda ard niyetliydi. Milli takımda oynamak için Galatasarayı silmişti. Belçika maçında kendini çok zorladı sakat sakat oynadı ki Bu haliyle oynarsa Galatasaryda 2-3 maç oynaymayacağını bile bile. Aklı sıra Galatasarayı defterden silmişti. Sonra Almanya maçına kadar kendini kolladı. Hatta bir daha tam iyileşmeden antrenmana bile çıkmayacam demişti. Ne olduda Almanya maçı için milli takıma çağrıldıda birden iyileşti. Almanya maçında sakat sakatta, tam iyileşmeden de olsa oynamak istedi çünkü. O maçta sakat sakat oynadıktan sonra belki 1 ay forma giyemeyeceğini yine bile bile. Ama yukarıda Allah var. Sen çakallık yaptın sandın ama belkide Futbol hayatın bitecek şimdi. Galatasary belki 2-3 ay Ardayı kaybedecek. Sonra onun yerine yeni birini buluruz, çıkartırız. Ama Arda kurnazlığının cezasını çekecek. Belkide Avrupaya gitme hayalleri tamamen bitti. Şimndi oturup ağlar belki üzdüğü Galatasaray taraftarı kadar.

Arda nın sakatlığına sebep olan hareket acaba Ujfaluci tarafından Messi ye yapılan faul kadar sert midir acaba

OĞUZ ÇETİN ve Hiddink tez zamanda giderler İNŞALLAH. Milli takımda isterse Almanyadan 8 tane yesin hiç umurumda değil.

Gelelim Adnan POLATA. Elin Hollandalısı Rijkard kadar bu kulübe sahip çıkmadın.Adam geleceği gördü Hiddinki, uyardı. Sen seyrettin. Git neolursa olsun Git İSTİFA et artık ADNAN POLAT.

Antu,da arda,nın sakatlığına nerdeyse bizim kadar üzülen ezeli rakibinin takım kaptanının sakatlanmasına nerdeyse isyan eden mesajlar var bir çok.Bu durum arda,nın varlığı bize zararmı veriyordu sorusunu aklıma getirdi.Düşünüyorum düşünüyorum başka cevap bulamıyorum.

Antu,da arda,nın sakatlığına nerdeyse bizim kadar üzülen ezeli rakibinin takım kaptanının sakatlanmasına nerdeyse isyan eden mesajlar var bir çok.Bu durum arda,nın varlığı bize zararmı veriyordu sorusunu aklıma getirdi.Düşünüyorum düşünüyorum başka cevap bulamıyorum.

İnsanlık etmişler, üzülmüşler. Sorgulanan noktaya bakın:eek:

Arda'yı satmaya gerek kalmadı:)

Hocam üzülerek söylüyorum bunu (Arda adına). Eğer gerçekten çok uzun süreli bir sakatlık yaşarsa, sezon sonu Atletico Madrid vs. gibi bir kulübün satın almayı isteyeceğini sanmıyorum.

Yoksa hırslı olan, kafası burada olan bir Arda her zaman takımda olmalıdır.

Ama onunda Mehmet Topal misali, Avrupa'da oynamak istediği çok belli ve doğal olarak kafasını tamamiyle Galatasaray'a veremiyor.

Ne kadar isyan edersekte bişey değişmeyecek.İşin kötü tarafı hala yönetimden ses çıkmaması.Basın Rijkard'ı yeme peşinde,Arda 2-6 ay arası yok ama yaprak kımıldamıyor. Ben hayatımda bu kadar basiretsiz bir yönetim görmedim.

Hocam üzülerek söylüyorum bunu (Arda adına). Eğer gerçekten çok uzun süreli bir sakatlık yaşarsa, sezon sonu Atletico Madrid vs. gibi bir kulübün satın almayı isteyeceğini sanmıyorum.

Yoksa hırslı olan, kafası burada olan bir Arda her zaman takımda olmalıdır.

Ama onunda Mehmet Topal misali, Avrupa'da oynamak istediği çok belli ve doğal olarak kafasını tamamiyle Galatasaray'a veremiyor.

Tamam işte kurtulduk adamdan el birliğiyle. Oh yahu:)

Üst Alt